GOTD: Aiseesoft Total Media Converter za darmo

Dodał: admin luty - 18 - 2011

aiseesoft-total-media-converter Serwis GOTD nie zaskakuje nas dzisiaj oprogramowaniem z ciekawej kategorii – kontynuowany jest temat konwerterów plików multimedialnych ;) Dzisiejsza promocja pozwoli nam zdobyć produkt aktywnie promującej się na GOTD firmy Aiseesoft. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Aiseesoft Total Media Converter. Produkt został wyceniony na 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na skorzystanie z oferty mają czas do 19 lutego, do godz. 9:00 rano.

Jak zapewnia nas producent na stronie z opisem narzędzia, Aiseesoft Total Media Converter to prawdziwy kombajn typu all-in-one pozwalający na wykonanie mnóstwa czynności związanych z konwersją bez potrzeby instalowania kilku różnych aplikacji.

Dzięki narzędziu Aiseesoft Total Media Converter możemy konwertować pliki audio i wideo, rippować filmy na płytach DVD i zapisywać je do takich formatów jak m.in. MPEG, AVI, MOV, FLV, SWF, MP3, AAC. Produkt ten został wyposażony również w szereg opcji pozwalających precyzyjnie określić parametry pliku wynikowego. Możemy także skorzystać z narzędzi do cięcia plików, zmiany rozmiaru klatki czy dodawania własnego znaku wodnego.

Aiseesoft Total Media Converter posiada również wbudowany odtwarzacz pozwalający na podglądanie wprowadzonych zmian. Przy okazji możemy też zapisać pojedyncze klatki filmu do plików graficznych w formatach JPG, BMP albo GIF.

Program obsługuje technologię NVIDIA CUDA oraz wspiera procesory wielordzeniowe, dzięki czemu proces konwersji może ulec nawet kilkukrotnemu skróceniu. Aplikacja posiada również pełne wsparcie dla plików wideo w standardzie HD, oraz ścieżek audio 5.1 Dolby Surround.

Jak zdobyć Aiseesoft Total Media Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.