GOTD: MX Audio Recorder 1.5 za darmo

Dodał: admin luty - 3 - 2011

mediavigor-audio-recorder Co na dzisiaj przygotował nam serwis GOTD? Do wzięcia jest prosty w obsłudze program do zapisywania nagrań dźwiękowych z różnych źródeł. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audio Recorder w wersji 1.5. Narzędzie to zostało wycenione przez jego autorów na 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Jeżeli chcecie skorzystać z tej oferty to macie czas jedynie do jutra, do godz. 9:00 rano.

Audio Recorder 1.5 będący produktem firmy MediaVigor Software jest niewielkim programem służącym do nagrywania wszelkiego rodzaju dźwięków. Dokładnie rzecz biorąc narzędzie to pozwoli nam nagrać dźwięk z mikrofonu, wejścia liniowego, strumienie audio rozpowszechniane w Internecie, muzykę odtwarzaną na komputerze np. za pomocą odtwarzaczy audio, rozmowy na Skype, ścieżki dźwiękowe z gier czy filmów itd.

Nagrywany materiał może być automatycznie przekonwertowany do tak popularnych formatów zapisu plików audio jak MP3, WMA, OGG, czy WAV. Audio Recorder 1.5 został wyposażony również w wewnętrzny edytor audio pozwalający na edycję i poprawianie zapisanych nagrań. Na uwagę zasługuje również niewielka waga pliku instalacyjnego – niecałe 4MB. Aplikacja może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 95/ 98/ 2000/ Me/ XP/ Vista/ 7.

Jak zdobyć Audio Recorder 1.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.