GOTD: Cookbook+Calendar za darmo

Dodał: admin luty - 19 - 2011

cookbook-calendar Czas sprawdzić co na sobotę przygotowali nam administratorzy serwisu GOTD. Tym razem do wzięcia jest program o funkcji terminarza przeznaczony przede wszystkim dla kucharzy i innych osób związanych z gastronomią. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji Cookbook+Calendar. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Jeżeli chcecie skorzystać z tej oferty to macie czas tylko do jutra – 20 lutego, do godz. 9:00 rano.

Program Cookbook+Calendar to nic innego jak terminarz pozwalający na planowanie menu, diety, przyjęć, imprez, a także dający możliwość przechowywania przepisów. Jak zapewnia nas producent – Binary House Software, firma skupiająca się na tworzeniu różnego rodzaju terminarzy i organizerów – Cookbook+Calendar to podręczne narzędzie pozwalające na łatwe i szybkie zarządzanie planami posiłków, które szczególnie przyda się menadżerom kuchni, sportowcom będącym na diecie czy innym osobom, które po prostu lubią gotować.

Interesującą funkcją aplikacji jest możliwość tworzenia bazy przepisów. Każdy przepis może być dodatkowo uzupełniony o obrazek, komentarze oraz dodatkowe informacje. Cookbook+Calendar pozwala także na tworzenie list zakupów potrzebnych składników do wykonania konkretnego posiłku.

Warto również wspomnieć o module dającym możliwość stałego śledzenia kosztów związanych z przygotowaniem posiłków. Program potrafi obliczyć średnią cenę dania, a także przedstawia zbiorcze dane w formie statystyk.

Jak zdobyć Cookbook+Calendar za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.