GOTD: EASEUS Partition Master 7 Pro za darmo

Dodał: admin luty - 2 - 2011

easeus-part-master Przedmiotem dzisiejszej promocji jest oprogramowanie dobrze nam już znanego  ze swojej szczodrej ręki właściciela marki EASEUS. Konkretnie do wzięcia jest narzędzie służące do kompleksowania zarządzania partycjami i dyskami twardymi komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Partition Master Pro w wersji 7.0.1. Standardowa cena tego programu została ustalona na 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra, do godz. 9:00 rano.

Easeus Partition Master 7 Pro jest użytecznym narzędziem służącym do zarządzania partycjami na dyskach twardych. Z pomocą programu z łatwością wykonacie wszystkie podstawowe operacje jakie najczęściej wykonuje się na partycjach. Mam tu na myśli takie czynności jak tworzeniu nowych partycji, formatowaniu, zmianie rozmiaru istniejącej partycji oraz jej przenoszeniu lub kopiowaniu bez utraty zgromadzonych na niej danych.  Warto dodać, że EASEUS Partition Master potrafi także tworzyć partycje ukryte.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji partycji z systemu FAT na NTFS, kasowanie partycji wraz z czyszczeniem danych w taki sposób by nie dało się ich odtworzyć, przebudowę sektora MBR, wykonywanie defragmentacji dysku czy testowanie dysku pod kątem bad sectorów.

Easeus Partition Master 7.0.1 Pro to najnowsza odsłona tego narzędzia, która miała swoją premierę stosunkowo niedawno. Widać więc, że producent i witryna GOTD postarali się oferując świeżo wypuszczoną wersję produktu. Jeżeli zaś chodzi o zmiany wprowadzone w najnowszej wersji to należałby to sprawdzić dogłębnie testując program. Sam producent na swojej stronie chwali się tylko jedną znaczącą zmianą – wsparciem dla dysków twardych o pojemnościach od 2GB do 4TB.

Jak zdobyć pełną wersję Easeus Partition Master 7 Pro?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: EASEUS Partition Master 7 Pro za darmo”

  1. Technetblog pisze:

    Byłoby dobrze aby zamiast określenia ” do jutra godz np 9-00″ lub podobne podawane były daty.Zdarza się często ze jest opis „do jutra” a plik jest dawno nieaktualny

  2. admin pisze:

    Data opublikowania wpisu jest zawsze umieszczona po lewej stronie od nagłówka. Postaram się jednak by korzystnie z TechnetBloga było jeszcze bardziej wygodne i będę zamieszczał pełne daty w tekście wpisu ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.