GOTD: Moon Light Animated Wallpaper za darmo

Dodał: admin luty - 26 - 2011

moonlight-screensaver Cóż ciekawego przygotował nam serwis GOTD na weekend? Sobota nie będzie niestety okazją do nabycia ciekawego narzędzia, a pozwoli nam za to na uzyskanie darmowego wygaszacza ekranu. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy wygaszacz ekranu Moon Light Animated Wallpaper produkcji firmy DesktopPaints.com. Jeżeli komuś przyszłoby do głowy kupić ów produkt na standardowych warunkach to musiałby liczyć się z wydatkiem 8$. Oferta serwisu GOTD jak zwykle jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do jutra – 27 lutego, do godz. 9:00 rano.

W zasadzie ciężko napisać coś konkretnego na temat produktu jakim jest wygaszacz ekranu. Szczególnie w przypadku, gdy sam producent nie pokusił się o dokładne opisanie swojego produktu, a opis umieszczony na stronie producenta składa się  z zaledwie jednego zdania.

Czymże jest więc ten wygaszacz? Moon Light Animated Wallpaper to – jak informuje producent – wygaszacz ekranu, który pozwoli nam oderwać się od pracy przy komputerze i da szansę na obserwację nocnego nieba. Produkt ten wizualizuje nocne niebo wraz z księżycem w pełni oraz przesuwającymi  się chmurami.

Jak informują użytkownicy Moon Light Animated Wallpaper, produkt ten ma problemy z proporcjonalnym dopasowaniem obrazu podczas używania niestandardowych rozdzielczości ekranu, a także nie współpracuje w sposób prawidłowy z systemami wyświetlającymi obraz na dwóch monitorach.

Jak zdobyć Moon Light Animated Wallpaper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.