GOTD: ScreenCamera 2.2 za darmo

Dodał: admin luty - 11 - 2011

screencamera Serwis rozdawniczy GOTD przygotował dla nas dzisiaj promocję kolejnego produktu firmy PCWinSoft Systems, często oferującej tu swoje produkty służące głównie do przechwytywania i obróbki strumieni wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ScreenCamera w wersji 2.2.3.11. Standardowo produkt ten jest oferowany przez producenta w cenie 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani ofertą będą mogli z niej skorzystać tylko do jutra – 11 lutego, do godz. 9:00.

ScreenCamera 2.2 to wielofunkcyjny program działający jak wirtualna kamera, narzędzie do przechwytywania obrazu z pulpitu komputera, oraz splitter kamerek internetowych. Pełne możliwości aplikacji dobrze obrazuje opis tego narzędzia zamieszczony na stronie producenta.

ScreenCamera to program działający jak kamera internetowa, którą kupujesz w sklepie, z tą różnicą, że narzędzie to  zamiast nagrywać oblicze osoby siedzącej przed komputerem przechwytuje obraz z ekranu komputera. Jeśli natomiast mamy już fizyczną kamerkę internetową, to dzięki wykorzystaniu ScreenCamera 2.2 będziemy mogli ją wykorzystywać jednocześnie w wielu programach lub na różnych stronach internetowych.

Narzędzie pozwoli nam również na nagrywanie wysokiej jakości plików wideo z przeprowadzanych przez nas wideo rozmów. Z pomocą tej aplikacji możemy również nagrywać internetowe audycje, szkolenia, filmy instruktażowe itd.

Jak zdobyć ScreenCamera 2.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.