GOTD: Smart Diary Suite 4 za darmo

Dodał: admin luty - 6 - 2011

smart-diary-suite-medical-edition Na koniec tygodnia serwis GOTD przygotował nam promocję pozwalającą na uzyskanie programu będącego zarządcą informacji osobistych, tzw. PIM. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Smart Diary Suite w wersji 4.6.1 Medical Edition. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 70$ i w takiej cenie jest oferowany standardowo. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie i będzie aktywna tylko do jutra – 7 lutego 2011 r. do godz. 9:00 rano.

Smart Diary Suite 4 Medical Edition jest programem, który pomoże nam łatwo planować,  organizować oraz kontrolować własne życie. Dzięki temu narzędziu codziennie wykonywane czynności zostaną w prosty sposób zwizualizowane pozwalając sprawdzić aktualny plan dnia już po krótkim rzuceniu okiem.

Producent programu chwali się, że Smart Diary Suite 4 Medicial Edition jest aplikacją niezwykle elastyczną pozwalając dopasować jej funkcjonalność do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Produkt ten oferuje możliwość gromadzenia bazy kontaktów, dodawania zadań do wykonania oraz ich hierarchicznego grupowania, a także planowania wykonywania określonych czynności.

Smart Diary Suite 4 Medical Edition jest najbardziej rozbudowaną wersją produktu oferowaną przez producenta. Wersja ta pozwala dodatkowo na kontrolowanie diety i nawyków żywieniowych oraz pozwala na ustawianie alarmów pomagających w regularnym zażywaniu leków.

Jak zdobyć Smart Diary Suite 4 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.