GOTD: Sound Editor Deluxe za darmo

Dodał: admin luty - 7 - 2011

sound-editor-deluxe Jeżeli szukacie jakiegoś darmowego programu do edycji cyfrowych nagrań audio to koniecznie sprawdźcie dzisiejszą ofertę serwisu GOTD. Przedmiotem promocji jest dzisiaj legalna i darmowa pełna wersja programu Sound Editor Deluxe. Zakup tego produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości 30$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jak zwykle potrwa jedynie 24 godziny i zostanie zamknięta jutro, 8 lutego o godz. 9:00 rano.

Sound Editor Deluxe produckji firmy SED Systems to wielefunkcyjne narzędzie do obróbki cyfrowych nagrań dźwiękowych. Jak zapewnia nas producent, jego produkt jest prosty w obsłudze pozwalając na edycję plików dźwiękowych również mniej zaawansowanym użytkownikom.

Główne cechy produktu:

  • odtwarzanie, edycja, miksowanie oraz analizowanie plików audio
  • przegrywanie nagrań z kaset magnetofonowych, płyt winylowych, z radia itd. za pośrednictwem komputerowego wejścia line-in
  • nagrywanie dźwięków za pośrednictwem mikrofonu oraz możliwość późniejszego odtworzenia nagrania, a także jego obróbki
  • dodawanie specjalnych efektów dźwiękowych takich jak np. przejścia, doppler, echo itd.
  • cyfrowy remastering oraz odzyskiwanie starych nagrań, a także usuwanie szumu

Sound Editor Deluxe bez problemów działa również pod kontrolą systemów 64-bitowych. Mocną stroną programu jest prosty w obsłudze interfejs oraz rozbudowaną pomoc i ilustrowane samouczki będące nieocenioną pomocą dla początkujących użytkowników.

Jak zdobyć Sound Editor Deluxe za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.