GOTD: SWF & FLV Player Pro za darmo

Dodał: admin luty - 5 - 2011

swf-flv-player-pro Dzisiaj w serwisie GOTD znajdziemy promocję pozwalającą na zdobycie oprogramowania służącego do pobierania i odtwarzania filmów flash zapisanych w formatach SWF oraz FLV. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SWF & FLV Player Pro. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na skorzystanie z tej oferty mają czas do jutra, do godz. 9:00 rano.

SWF & FLV Player Pro jest według słów producenta małym ale posiadającym duże możliwości odtwarzaczem plików flash. Program ten pozwala nie tylko na odtwarzanie filmów, ich cofanie, przewijanie w przód czy przeglądanie klatka po klatce, ale daje również możliwość tworzenia list odtwarzania, a także zapisywania filmów publikowanych w różnych serwisach internetowych.

SWF & FLV Player Pro jest bardziej rozbudowaną oraz płatną wersją odtwarzacza oferowanego przez firmę Eltima Software. Co takiego zawiera wersja Pro ponadto co oferuje bezpłatny wariant programu?

  • konwertowanie filmów SWF/FLV do serii obrazków
  • tworzenie zrzutów ekranu aktualnej klatki filmu
  • oglądanie filmów w trybie pełnoekranowym
  • zapisywanie filmów flash na dysk twardy
  • otwieranie i odtwarzanie plików flash bezpośrednio z Internetu

Jak zdobyć SWF & FLV Player Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.