thundersoft-flash-to-video-conv W serwisie GOTD kolejna promocja i kolejny program służący do konwersji plików. Narzędzie z dzisiejszej promocji pozwoli nam przekonwertować filmy i animacje w formacie flash do postaci tradycyjnych plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ThunderSoft Flash to Video Converter. Producent ustalił cenę tego narzędzia na 70$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 23 lutego, do godz. 9:00 rano.

ThunderSoft Flash to Video Converter jest naprawdę prostym w budowie i obsłudze narzędziem do konwersji plików flash zapisanych w formacie SWF. Narzędzie to pozwala na szybkie przetworzenie plików flash do najbardziej popularnych formatów zapisu plików wideo, takich jak AVI, MPEG, iPod/PSP (MP4), MOV, MKV, WMV. J

ak informuje producent, ThunderSoft Flash to Video Converter został wyposażony również w moduły pozwalające na prostą edycję konwertowanych plików, np. przycinanie filmu czy dodawanie znaku wodnego.

Jak zdobyć ThunderSoft Flash to Video Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.