GOTD: True Launch Bar 5.2 za darmo

Dodał: admin luty - 10 - 2011

true-launch-bar Cóż ciekawego znajdziemy dziś w promocyjnej ofercie serwisu GOTD? Najnowsza promocja to szansa na zdobycie oprogramowania będącego zamiennikiem standardowego systemowego paska szybkiego uruchamiania. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu True Launch w wersji Bar 5.2. Producent tego narzędzia wycenił swoje dzieło na 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie ważna tylko do jutra – 10 lutego, do godz. 9:00 rano.

True Launch Bar 5.2 to program, który pozwoli nam rozbudować funkcjonalność standardowego paska szybkiego uruchamiania dostępnego w systemach Windows. Tradycyjny pasek pozwala na umieszczenie skrótów pozwalających na uruchamianie najczęściej używanych programów za pośrednictwem zaledwie jednego kliknięcia. True Launch Bar 5.2 przejmuje funkcje pełnione przez ów pasek dodając jednocześnie możliwość grupowania umieszczonych w nim skrótów, a także prezentowanie ich w wyskakujących menu.

Program obsługuje technologię przeciągnij i upuść dzięki czemu dodawanie i organizowanie ikon w obszarze paska szybkiego uruchamiania jest bardzo proste.

Istotnym atutem True Launch Bar 5.2 jest możliwość używania nie tylko tradycyjnych ikon skrótów, ale również przycisków działających jak małe aplety. Dzięki nim możemy m.in. sprawdzać przychodzące e-maile, śledzić aktualną prognozę pogody, przeglądać najnowsze wiadomości ze świata, zrządzać kontaktami w małej książce adresowej, zmieniać głośność dźwięku czy kontrolować parametry systemu.

Program posiada interfejs w angielskiej wersji językowej, jednak producent za darmo udostępnił narzędzie pozwalające na przetłumaczenie interfejsu na inne języku. Być może więc w Internecie można znaleźć już spolszczoną wersję programu. Jeżeli znajdziecie polską wersję koniecznie napiszcie o tym w komentarzu do niniejszego wpisu!

Jak zdobyć True Launch Bar za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.