jv16 PowerTools 2011 za darmo

Dodał: admin luty - 22 - 2011

jv16-powertools-2010 Zaledwie kilka dni temu mieliśmy okazję cieszyć się promocją pozwalającą na zdobycie tego niezwykle popularnego narzędzia do oczyszczania i przyspieszania systemu. Dziś pojawiła się kolejna oferta pochodząca od samego producenta pozwalająca na zdobycie legalnej i darmowej pełnej wersji programu jv16 PowerTools 2011. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona jest dla użytkowników serwisu Facebook.

W poprzedniej promocji dotyczącej tego programu mieliśmy szansę na zdobycie licencji na wersję oznaczoną numerem 2010. Tym razem producent daje nam możliwość nabycia najnowszej obecnie dostępnej wersji swojego produktu. Jest to więc świetna okazja by zdobyć w pełni wartościowy produkt i zapoznać się z możliwościami najnowszej edycji.

jv16 PowerTools 2011 to – jak chwali się sam producent, firma Macecraft Software – popularny i wielokrotnie nagradzany zestaw narzędzi do czyszczenia i naprawiania błędów systemu. Jeżeli ciągle używacie starej (bo całkowicie darmowej) wersji tego programu, promocja ta to znakomita okazja na przesiadkę na nowszą, lepszą i bardziej rozbudowaną aplikację.

Z pomocą jv16 PowerTools 2011 sprawimy, że nasz system Windows będzie działał stabilniej i szybciej. Program ten potrafi bowiem zmodyfikować ustawienia systemowego, a także wyłączyć zbędne i niepotrzebne moduły niemające żadnej użytecznej funkcjonalności, a spowalniające jedynie naszą maszynę.

Jedną z najważniejszych funkcji jv16 PowerTools 2011 jest możliwość czyszczenie rejestru systemowego ze starych i niepotrzebnych wpisów. Aplikacja ta potrafi również naprawiać błędy rejestru, usuwać pozostałości po odinstalowanych programach, kasować niepotrzebną historie ostatnio używanych plików (MRU list), a także czyścić dysk z niepotrzebnych plików, takich jak np. pliki tymczasowe czy duplikaty.

Jak zdobyć jv16 PowerTools 2011 za darmo?

Aby uzyskać licencję na ten program konieczne będzie wykonanie kilku kroków.

1. Należy dołączyć do grupy producenta – kliknij tutaj

2. Wchodzimy na profil producenta i klikamy przycisk Lubię to!kliknij tutaj

3. Po wykonaniu tych czynności wysyłamy na adres [email protected] wiadomość z naszymi imieniem i nazwiskiem oraz linkiem do naszego profilu w serwisie Facebook.

Producent zweryfikuje czy poprawnie wykonaliśmy wykonane czynności. Jeżeli nie popełniliśmy żadnego błędu wkrótce możemy spodziewać się wiadomości zwrotnej z kluczem licencyjnym ;)


2 komentarze to “jv16 PowerTools 2011 za darmo”

  1. Dariusz pisze:

    Ja też czekam od wtorku. Myślałem, że coś źle zrobiłem i w sumie zamawiałem już 3 razy….. – i NIC !!! Ta promocja to jakaś ściema

  2. admin pisze:

    Być może była jakaś pula licencji do rozdania, bo część uczestników promocji swoje klucze otrzymała. Niestety promocję organizował producent i to on rozdaje karty…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.