Kaspersky Mobile Security 9 na 6 m-cy za darmo

Dodał: admin luty - 4 - 2011

kaspersky-mobile-security Niemiecki Chip przygotował dla swoich czytelników promocję pozwalającą na zdobycie oprogramowania antywirusowego cenionej firmy Kaspersky, przeznaczonego dla telefonów komórkowych i urządzeń przenośnych. Przedmiotem licencji jest darmowy i legalny klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Kaspersky Mobile Security 9 aż przez 6 miesięcy. Klucz powinien współpracować również polską wersją językową pakietu. Zakup rocznej licencji na Kaspersky Mobile Security 9 to wydatek 115 zł.

Trzeba przyznać, że obywatele Niemiec są bardziej rozpieszczani przez firmę Kaspersky niż chociażby Polacy. U nas standardem są pojawiające się od czasu do czasu promocje pozwalające na uzyskanie 3-miesięcznej licencji testowej, podczas gdy niemieckie klucze promocyjne mają znacznie wydłużony okres testowy. Z jednej strony trochę to smutne, ale z drugiej nic nie stoi na przeszkodzie by kupić niemieckie czasopisma i korzystać z oferowanych tam promocji ;)

Kaspersky Mobile Security 9 to pakiet zabezpieczający zapewniający kompleksową ochronę dla nowoczesnych telefonów komórkowych działających pod kontrolą mobilnych systemów operacyjnych. Cyberprzestępcy coraz częściej korzystają z możliwości jakie daje im tworzenie wirusów na urządzenia przenośne, stąd też również producenci oprogramowania antywirusowego włączają się do gry tworząc aplikację mające zapobiec temu procederowi.

Podstawową funkcją pakietu Kaspersky Mobile Security 9 jest oczywiście ochrona przed złośliwym oprogramowaniem dedykowanym urządzeniom mobilnym. Ponadto pakiet potrafi ukryć wybrane przez nas kontakty i SMS-y, które chcielibyśmy zachować tylko dla siebie. Jeżeli to nam nie wystarcza to Kaspersky Mobile Security może umieścić kontakty i SMS-y w zaszyfrowanych folderach. Warto uwagi jest również funkcja filtrowania wiadomości tekstowych i rozmów głosowych. Sprowadza się ona do definiowania tzw. białych i czarnych list. Kaspersky w wersji mobilnej oferuje również funkcje ochrony rodzicielskiej pozwalającą na zablokowanie wysokopłatnych numerów premium oraz lokalizację  telefonu wykorzystując moduł GPS, oczywiście tylko w wypadku gdy jest on zamontowany w telefonie.

Firma Kaspersky zaimplementowała w swoi produkcie również mechanizmy pozwalające na zabezpieczenie telefonu przed kradzieżą. Wśród nich można wymienić zdalne blokowanie telefonu i czyszczenie prywatnych danych oraz lokalizowanie położenia telefonu za pomocą modułu GPS.

Obecnie Kaspersky Mobile Security 9 może współpracować z następującymi systemami operacyjnymi:

  • Symbian OS 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 Series 60 – tylko telefony Nokia
  • Microsoft Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5

Jak zdobyć Kaspersky Mobile Security 9 za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i wypełnić, krótki formularz rejestracyjny składający się z adresu e-mail oraz kodu promocyjnego.

Strona promocji

Sprawdź kod promocyjny


1 komentarz to “Kaspersky Mobile Security 9 na 6 m-cy za darmo”

  1. torgon pisze:

    tylko, ze dla polskich uzytkownikow ta strona jest zablokowana….

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.