MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver za darmo

Dodał: admin luty - 9 - 2011

magix-movie-edit-pro-15 Po dłuższej przerwie w działalności ze swoimi promocjami powraca serwis BrotherGiveaway. Tym razem przygotowana przez tą witrynę promocja pozwoli na zdobycie oprogramowania do cyfrowej edycji plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver. Biorąc udział w promocji mamy szansę zaoszczędzić 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.  Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do 11 lutego, do godz. 7:00 rano.

Z Informacji znalezionych w Internecie wynika że MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver jest nieco okrojoną wersją innego produktu tejże firmy – MAGIX Movie Edit Pro 15 Classic będącego pakietem narzędzi służących do cyfrowej obróbki plików wideo. Warto również zauważyć, że produkt z tej promocji nie jest zupełną świeżynką, gdyż aktualnie dostępne w sprzedaży produkty firmy MAGIX oznaczone są numerem 17.

Producent programu chwali się, że MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver to narzędzie pozwalające na wykonywanie czynności edycyjnych poczynając od tak prostych zabiegów jak łączenie kilku klipów wideo w jeden, a kończąc na dodawania imponujących efektów specjalnych, które sprawią, że nasze nagrania będą jeszcze bardziej interesujące.

MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver posiada również pewne ograniczenia w funkcjonalności. Producent wyłączył dostęp do niektórych funkcji, jak np. detekcja scen, import plików MPEG czy przycinanie plików wideo.  Pryzgotowany przez materiał wideo może zostać zapisany wyłącznie w formacie WMV o maksymalnej rozdzielczości 640×480.

Jak zdobyć MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w link MAGIX Movie Edit Pro 15 Silver Free Download by przejść do strony pobierania programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.