Photomizer SE przez 72h za darmo

Dodał: admin luty - 18 - 2011

photomizer Na stronach serwisu TipRadar została opublikowana kolejna 3-dniowa promocja. Tym razem do zdobycia jest narzędzie przeznaczone do wykonywania automatycznej korekty graficznej zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photomizer SE. Produkt ten oferowany jest standardowo przez producenta w cenie 30 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta będzie aktywna przez 72h od chwili opublikowania, a więc co najmniej do 21 lutego.

Dzisiejsza promocja to oferta szczególnie atrakcyjna dla amatorów fotografii cyfrowej oraz posiadaczy cyfrowych zbiorów zdjęć chcących nieco je poprawić od strony wizualnej. Dzięki narzędziu Photomizer SE nawet zwykły użytkownik będzie mógł poprawić wygląd swoich zdjęć i uzyskać efekt osiągalny jedynie dla doświadczonych i posiadających odpowiednią wiedzę fotografów.

Photomizer SE został wyposażony w zaawansowane algorytmy dogłębnie analizujące każdy element zdjęcia oraz dobierające optymalne ustawienia różnych parametrów, dzięki czemu obrazy zaczną wyglądać dużo lepiej i bardziej realistycznie. Algorytmy te starają się bowiem odwzorować wygląd zdjęcia, tak jak było ono widziane przez ludzkie oko podczas wykonywania fotki.

Jak zapewnia nas producent,  działanie programu Photomizer SE zostało w pełni zautomatyzowane, co czyni z te narzędzie świetnym rozwiązaniem dla przeciętnego użytkownika wymagającego szybkiej poprawy zdjęć bez zagłębiania się w ustawianie parametrów mających wpływ na wygląd forografii.

Photomizer SE potrafi automatycznie dostroić takie ustawienia jak m.in ostrość, balans bieli, nasycenie, korekcja świateł i cieni, kontrast i inne. Wśród obsługiwanych przez program plików wyjściowych znajdziemy takie formaty jak JPG, BMP, TIFF oraz RAW (.raw, .crw, .orf, .3fr, .nef, .tiff, .raf, .nrw, .dng, .cr2 and .arw). Natomiast wynikiem pracy aplikacji mogą być zdjęcia w formatach JPG oraz BMP. Photomizer SE pozwala również na automatyczną korektę wielu zdjęć dzięki wykorzystaniu systemu przetwarzania wsadowego.

Jak zdobyć Photomizer SE za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny wykorzystując odnośnik Download from Tipradar.com umieszczony w dolnej części tekstu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.