TuneUp Utilities 2010 za darmo

Dodał: admin luty - 22 - 2011

tuneup-utilities-2010-box Pojawiła się bardzo ciekawa promocja, która powinna ucieszyć i usatysfakcjonować wszystkich wielbicieli optymalizacji i przyspieszania komputera. Dzięki niebywałej hojności naszych zachodnich sąsiadów stoimy przed okazją zgarnięcia darmowej i legalnej pełnej wersji programu TuneUp Utilities 2010. Standardowa cena tego produktu to 150zł. Aplikacja w tej ofercie posiada interfejs w niemieckiej wersji językowej, jednak stosując prostą sztuczkę możemy sprawić, że program ten będzie się porozumiewał z nami w języku polskim.

TuneUp Utilities 2010 to bardzo dobrze znany i ceniony program służący do poprawy szybkości działania systemu oraz zwiększania jego wydajności poprzez zabiegi optymalizujące. Warto wspomnieć, że oferowana w tej promocji wersja programu nie jest wprawdzie najnowsza, bo producent oferuje już produkt oznaczony numerem 2011, ale trzeba przyznać, że wersja 2010 jest nie mniej interesująca ;)

TuneUp Utilities 2010 został wyposażony w szereg różnych funkcji pozwalających wycisnąć maksymalną szybkość systemu przy zaledwie kilku kliknięciach. Jeżeli ktoś z czytelników chciałby zapoznać dogłębnie z funkcjonalnością narzędzia, to zapraszam do zapoznania się z artykułem opublikowanym na TechnetBlogu:

Przeczytaj szybki test TuneUp Utlities 2010

Jak zdobyć TuneUp Utilities 2010 za darmo?

Wystarczy odwiedzić przygotowaną przez organizatora stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny

Strona promocji

Przy okazji poprzedniej promocji jeden z czytelników przedstawił krótką instrukcję zmiany wersji językowej programu z niemieckiej na polską:

Najpierw trzeba zainstalować polską wersję i z katalogu z programem skopiować folder pl-PL. Później instalujemy odinstalujemy ten program i instalujemy wersję z promocji. Do nowego katalogu z programem wklejamy wcześniej skopiowany folder pl-PL.
Na koniec modyfikujemy w rejestrze klucz UILanguage znajdujący się w gałęzi HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\TuneUp\Utilities\ 9.0 zmieniając jego wartość z de-DE na pl-PL

Folder z plikami lokalizacyjnymi znajduje się w: C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\TuneUp Software\TuneUp Utilities 2010


2 komentarze to “TuneUp Utilities 2010 za darmo”

  1. Maciej pisze:

    Niestety w tej promocji numer ze zmianą języka nie działa. Wykonałem wszystko zgodnie z zalecenami, uprzednio rejestując program w wersji DE i… język zmienił się i owszem na polski, ale od razu wyskakuje okienko: pozostało 15 dni testowania. Chyba producen się połapał. Pozdrawiam

  2. admin pisze:

    Wielka szkoda, że trik się zdezaktualizował. Część organizatorów zagranicznych promocji robi się coraz bardziej czujna i pewnie w przyszłości czeka nas więcej tego typu przykrych niespodzianek.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.