WinX DVD Author przez 72h za darmo

Dodał: admin luty - 11 - 2011

winx-dvd-author W ostatnim czasie mieliśmy mnóstwo szans na zdobycie oprogramowania do authoringu płyt DVD marki WinX. Jeżeli jakimś cudem nie zdobyłeś tego narzędzia w jednej z poprzednich ofert, a masz chęć go zgarnąć to nic straconego! Firma Digiarty Software nie da Ci szans do narzekania ;) Dzisiejsza oferta pozwala bowiem na zdobycie legalnej i darmowej pełnej wersji WinX DVD Author. Decydując się na nabycie produktu z tej promocji mamy szansę zaoszczędzić 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta została ograniczona czasowo i będzie aktywna do 13 lutego.

Promocja ta – podobnie jak wszystkie poprzednie oferty tego typu – jest efektem współpracy firmy Digiarty Software z jednym z anglojęzycznych blogów poświęconych nowym technologiom. Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą do czego może się przydać to narzędzie lub po prostu wiedza ta zdążyła ulecieć z ich pamięci, zamieszczam krótki opis możliwości produktu. ;)

WinX DVD Author to narzędzie, dzięki któremu przygotujemy własne płytki DVD z filmami. Aplikacja ta służy więc do tzw. authoringu. Program został zbudowany z kilku modułów pozwalających na wykonanie takich czynności jak konwersja posiadanych przez nas plikó wideo na format czytelny dla odtwarzaczy DVD, tworzenie menu płyty, a także nagrywanie tak przygotowanej płyty na nośniku DVD.

Producent wskazuje, że WinX DVD Author to świetne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy potrzebują prostych w obsłudze i skutecznych w działaniu rozwią.m obsługuje następujące formaty wejściowe: AVI, ASF, MPEG, MKV, MOV, RM, RMVB, XIVD, DVIX, H264, OGG, QT (quick time), FLV, itp. Aplikacja współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7.

Jak zdobyć WinX DVD Author za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu. Na stronie tej opublikowano dane rejestracyjne, których użyć należy podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.