WinX HD Camcorder Video Converter za darmo

Dodał: admin luty - 13 - 2011

winx-hd-camcorder-video-converter Firma Digiarty Software wspólnie z witryną PCbasics przygotowała kolejną promocję swojego oprogramowania. Tym razem zadowoleni być powinni posiadacze cyfrowych kamer wideo potrafiących nagrywać obraz w standardzie HD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinX HD Camcorder Video Converter. Standardowa cena produktu to obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i zostanie zakończona wraz z końcem jutrzejszego dnia – 14 lutego.

WinX HD Camcorder Video Converter jest narzędziem zaprojektowanym do wykonywania szybkiej i bezbolesnej konwersji materiału wideo nagranego za pomocą kamer cyfrowych. Podczas nagrywania kamery zapisują pliki w formatach AVCHD, M2TS, MOD, TOD, MTS, TS. WinX HD Camcorder Video Converter pozwoli nam przekonwertować te pliki do tak popularnych formatów jak AVI, MP4, AVC, MPEG, MOV. Jeżeli nie chcemy doświadczyć jakiejkolwiek utraty jakości, narzędzie to pozwoli nam na konwersję do plików w standardzie HD jak HD MOV, HD AVI, HD MP4.

Co więcej WinX HD Camcorder Video Converter pozwala również na przygotowanie filmów, które można później odtwarzać na urządzeniach przenośnych, np. iPhone, iPad, iPod, Apple TV, PSP, PS3, Xbox, Zune, PDA, Android, Blackberry.

Aplikacja obsługuje pliki nagrane przy użyciu kamer cyfrowych wielu popularnych producentów, jak JVC, Sony, Panasonic, Canon i inne. Jak zapewnia producent, narzędzie to zawiera również wsparcie dla procesorów wielordzeniowych oraz wykorzystuje technologię Hyper-threading.

Jak zdobyć WinX HD Camcorder Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać zamieszczony tam plik instalacyjny programu. Na stronie został opublikowany również klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji.

UWAGA! Na stronie promocji udostępniono również za darmo pełną wersję odtwarzacza filmów DVD – WinX DVD Player. Program ten udostępniony jest na identycznych warunkach.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.