Adept PDF to Word Converter przez 48h za darmo

Dodał: admin marzec - 20 - 2011

adept-pdf-to-word-converter Jeszcze wczoraj wieczorem w znanym nam już serwisie TipRadar pojawiła się kolejna – tym razem 48-godzinna – promocja pozwalająca na zdobycie darmowego oprogramowania. Tym razem wynikiem współpracy z firmą Adept PDF Studio jest możliwość zdobycia legalnej i darmowej pełnej wersji programu Adept PDF to Word Converter służącego do konwersji plików PDF do formatu Word. Producent wycenił to narzędzie na 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna przez 48 godzin od chwili publikacji w serwisie organizatora promocji – do wieczora 21 marca.

Adept PDF to Word Converter jest jednym z wielu dostępnych na rynku programów służących do eksportu dokumentów w formacie PDF do docelowego formatu Microsoft Word, dzięki czemu zyskujemy możliwość edycji dokumentów pierwotnie przygotowanych w służacym tylko do odczytu formacie PDF.

Według zapewnień producenta, korzystanie z możliwości Adept PDF to Word Converter, gwarantuje nam zachowanie struktury pierwotnego dokumentu. Aplikacja ta bowiem podczas konwersji zachowuje oryginalny tekst, układ oraz umieszczone w dokumencie obrazki.

Konwersja z pomocą Adept PDF to Word Converter odbywa się przy minimalnej utracie jakości i maksymalnym odwzorowaniu konwertowanego pliku PDF. Na uwagę zasługuje fakt, że narzędzie to nie potrzebuje do swojej pracy zainstalowanych aplikacji Microsoft Word czy Adobe Acrobat.

Program pozwala na konwersję dokumentów zabezpieczonych hasłem, wybór konkretnego zakresu stron do przetwarzania oraz obsługuję pracę w trybie wsadowym. Dużym udogodnieniem jest wsparcie dla technologii „przeciągnij i upuść”. Adept PDF to Word Converter może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych 98, ME, NT, 2000, XP, 2003, Windows Vista oraz Windows 7.

Jak zdobyć Adept PDF to Word Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skorzystać z odnośnika Activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony by pobrać paczkę z instrukcją aktywacji.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu


1 komentarz to “Adept PDF to Word Converter przez 48h za darmo”

  1. grimix pisze:

    Dzięki – tego szukałem – zaoszczędzę wiele godzin.
    co prawda wiele zależy od pdfa jak był zrobiony.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.