Ashampoo Burning Studio Elements 10 za darmo

Dodał: admin marzec - 29 - 2011

ashampoo-burning-studio-elements Brytyjski sklep internetowy z programowaniem komputerowym – Computer Active przygotwał promocję pozwalającą na zdobycie narzędzia firmy Ashampoo przeznaczonego do nagrywania płyt CD/DVD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo Burning Studio Elements w wersji 10. Standardowa cena tego produktu oferowanego w tymże sklepie wynosi 33 euro. Aplikacja ta jak większość produktów Ashampoo posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta jest limitowana czasowo i będzie aktywna do dnia 15 kwietnia do godz. 1 w nocy. Na stronie umieszczono licznik odmierzający czas do zakończenia promocji.

To już kolejna promocja pozwalająca na nabycie Ashampoo Burning Studio Elements 10. Program ten przyda się z pewnością osobom poszukującym łatwego w użyciu i funkcjonalnego narzędzia do wypalania płytek oferującego najważniejsze funkcje potrzebne do codziennego użytku.

Ashampoo Burning Studio Elements 10 jest nieco bardziej „lżejszą” wersją sztandarowego produktu firm Ashampoo – Burning Studio. Nie oznacza to jednak, że Ashampoo Burning Studio Elements to produkt niepełnowartościowy i zawierający jedynie bardzo prostą funkcjonalność. Liczba czynności, które możemy wykonać z pomocą tej aplikacji jest całkiem spora. Ashampoo Burning Studio Elements pozwala na wypalanie i aktualizację dysków CD, DVD, Blu-ray, zapis danych na jednym lub kilku dyskach, nagrywanie nośników z filmami wysokiej jakości, a także rippowanie płytek audio-CD i ich późniejsze wypalanie.

Z pomocą tego programu możemy również łatwo i szybko tworzyć kopie zapasowe płytek CD, DVD, Blu-ray, tworzyć  i wypalać obrazy dysków w postaci ISO, CUE/BIN, edytować zaawansowane ustawienia nagrywania dysków, a nawet tworzyć okładki do wypalonych płytek. Jak widać więc, narzędzie to powinno z powodzeniem wystarczyć do codziennego użytku.

Jak zdobyć Ashampoo Burning Studio Elements 10 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać udostępniony tam plik instalacyjny programu klikając w przycisk Download.

Strona promocji


2 komentarze to “Ashampoo Burning Studio Elements 10 za darmo”

  1. Robson pisze:

    No to chyba skorzystam z tej promocji. Do tej pory używałem Ashampoo Burning Studio 2010 Advanced.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.