Aunsoft TOD Converter za darmo

Dodał: admin marzec - 19 - 2011

aunsoft-tod-converter Firma Aunsoft Studio zajmująca się produkcją oprogramowania służącego do szeroko pojętej edycji i konwersji plików wideo, przygotowała promocję pozwalającą na nabycie swojego narzędzia służącego do konwersji nagrań w formacie TOD. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aunsoft TOD Converter. Standardowo produkt ten możemy zakupić na stronie producenta po cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu społecznościowego Facebook.

Aunsoft TOD Converter przyda się przede wszystkim posiadaczom kamer cyfrowych marki JVC. Część tych  kamer zapisuje  bowiem materiał filmowy we własnym formacie TOD. Mowa tu o urządzeniach z linii Everio, jak np. GZ-HD7, GZ-HD3, GZ-HD5, GZ-HD6, GZ-HD30, GZ-HD40.

Aunsoft TOD Converter pozwoli nam zgrać materiał filmowy z kamery i przekonwertować go do najpopularniejszych formatów zapisu plików wideo, zarówno tych pozwalających na odtwarzanie filmów na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych, takich jak iPad, iPod, iPhone, iPhone 4, Apple TV, PSP, telefony z Androidem, itd. Wynikiem pracy programu mogą być pliki AVI/ MPG/MP4/MPEG/WMV.

Znajdziemy tu także możliwość konwersji plików w celu dalszej edycji w programach Movie Maker, Sony Vegas, Adobe Premiere, precyzyjnego ustawiania parametrów wyjściowego pliku wideo oraz definiowania ustawień PAL/NTSC w przypadku eksportu nagrań do formatu DVD, VCD, SVCD.

Aunsoft TOD Converter może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 7, Vista, XP, 2003, Home Server.

Jak zdobyć Aunsoft TOD Converter za darmo?

Należy przejść na stronę producenta i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować możliwość pobrania instalatora pełnej wersji programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.