Avanquest Fix-It Utilities 10 Essentials za darmo

Dodał: admin marzec - 4 - 2011

fix-it-utilities-10-essentials Kontynuując temat narzędzi do czyszczenia, optymalizacji oraz przyspieszania pracy komputera przechodzimy do kolejnej promocji tego typu produktu, tym razem pochodzącego od firmy Avanquest. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Avanquest Fix-It Utilities 10 Essentials. Standardowa cena tego produktu w wersji Professional to 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocyjna oferta została ograniczona czasowo i będzie aktywna do końca marca.

Jeszcze na wstępie warto zasygnalizować fakt, że przedmiotem tej promocji nie jest niestety najnowsza wersja narzędzia Avanquest Fix-It Utilities. Obecnie dostępny w sprzedaży produkt jest oznaczony numerem 11. Prezentowana tu aplikacja nie jest również prawdopodobnie w pełni funkcjonalnym produktem. Wynika to z faktu, że dostępne w sprzedaży programy oznaczane są dodatkiem Professional, zaś ta aplikacja – dodatkiem Essentials.

Avanquest Fix-It Utilities 10 Essentials jest pakietem narzędzi, które pomogą nam zdiagnozować oraz zoptymalizować pracę komputera, a także usunąć typowe błędy wpływające na niższą wydajność systemu. Produkt ten jest określany jako prosty w obsłudze program pozwalający na przyspieszenie komputera przy użyciu jednego kliknięcia.

Oczywiście Avanquest Fix-It Utilities 10 Essentials pozwala również na używanie poszczególnych jego modułów zależności od potrzeb i efektów jakie chcemy osiągnąć. Co potrafi to narzędzie? Z jego pomocą możemy wykonać takie czynności jak defragmentacja dysków twardych, identyfikacja i wyłączanie zbędnych programów i usług wydłużających start systemu, wykrywanie i naprawa błędów rejestru, a także usuwanie zbędnych plików niepotrzebnie zużywających wolne miejsce na dysku. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację pamięci operacyjnej oraz dostrojenie ustawień systemu Windows.

Jak zdobyć Avanquest Fix-It Utilities 10 Essentials za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu. Na stronie promocji opublikowano także klucz licencyjny, którego należy użyć podczas rejestracji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.