Avira Premium Security Suite na pół roku za darmo

Dodał: admin marzec - 11 - 2011

avira-premium-security-suite Niemiecki producent oprogramowania antywirusowego przygotował promocję pozwalającą na dosyć długie testowanie swojego pakietu zabezpieczającego. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Avira Premium Security Suite aż przez 6 miesięcy. Koszt zakupu rocznej licencji na ten produkt to 40 euro. Pakiet posiada interfejs w angielskiej i niemieckiej wersji językowej. Promocja przeznaczona dla klientów niemieckojęzycznych. Oferta będzie aktywna tylko do 28 marca.

Avira Premium Security Suite jest pakietem zabezpieczającym stanowiącym kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające komputer przed złośliwym oprogramowaniem i innym zagrożeniom. Jak możemy przeczytać na stronie producenta tego programu, Avira Premium Security posiada m.in:

  • moduł antywirusowy
  • moduł chroniący przed reklamami i oprogramowaniem szpiegującym
  • ochronę przed rootkitami
  • ochronę antyphishingową
  • skaner wiadomości e-mail
  • zaporę sieciową
  • moduł ochrony rodzicielskiej
  • ochronę przed botnetami
  • moduł umożliwiający tworzenie kopii zapasowych

Produkty antywirusowy firmy Avira są przez wielu użytkowników bardzo cenione. Szczególnie jeżeli chodzi o darmową wersję programu antywirusowego. Bez wątpienia w Avira Premium Security Suite znajdziemy wszystko to co znalazło się w darmowej wersji, a także kilka istotnych dodatków.

Warto również zauważyć, że choć główną „gwiazdą” tej promocji jest pakiet zabezpieczający to oferta ta pozwala na przetestowanie jeszcze jednego programu pomagającego w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa – StarMoney. StarMoney w wersji 7 jest programem służącym do bezpiecznego zarządzania internetowymi kontami bankowymi. Producent tej aplikacji chwali się ponad milionem zadowolonych użytkowników domowych oraz certyfikatem TÜV gwarantującym wysoki poziom bezpieczeństwa tego produktu.

Jak zdobyć klucz dla Avira Premium Security Suite za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Jeżeli nie odpowiada nam niemiecka wersja językowa pakietu możemy łatwo ją zmienić np. na język angielski. Po instalacji i aktywacji pakietu należy odszukać plik z testowym kluczem licencyjnym (hbedv.key). Wystarczy go skopiować, odinstalować wersję niemiecką i zainstalować wersję angielską. Do aktywacji wykorzystujemy wspomniany wcześniej klucz.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.