Eltima SWF FLV PlayerPRO za darmo

Dodał: admin marzec - 12 - 2011

swf-flv-player-pro Mamy również kolejną trzydniową promocję w serwisie rozdawniczym BrotherGiveaway. Administratorzy tej witryny przygotowali dla nas dzisiaj ofertę pozwalającą na zdobycie odtwarzacza klipów w formacie flash. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Eltima SWF FLV PlayerPRO. Poza niniejszą promocją produkt ten oferowany jest w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas promocji jest ograniczony i będzie ona aktywna do 15 marca, do godz. 7:00 rano.

Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji tego typu, często bardzo rozbudowanych i oferowanych całkowicie za darmo. Co w porównaniu z nimi oferuje Eltima SWF FLV PlayerPRO?

Przede wszystkim należy powiedzieć, że firma Eltima Software dystrybuuje swój odtwarzacz w dwóch wersjach: podstawowej oferowanej całkowicie za darmo oraz płatnej – Eltima SWF FLV PlayerPRO, która jest przedmiotem dzisiejszej promocji.

Eltima SWF FLV PlayerPRO oprócz tak podstawowej funkcjonalności jak możliwość odtwarzania plików w formatach SWF i FLV, dostęp do playlist czy wyświetlanie szczegółowych informacji odtwarzanych plikach został wyposażony również w kilka dodatkowych funkcji niedostępnych w darmowej wersji.

Eltima SWF FLV PlayerPRO posiada dodatkowo  moduł konwersji klipów do serii obrazków, tworzenia zrzutów ekranu aktualnej klatki filmu, odtwarzania filmów w trybie pełnoekranowym, zapisywania klipów na dysku oraz odtwarzania filmików bezpośrednio z Internetu.

Program może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 2000, 2003, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego to 2.96 MB.

Jak zdobyć Eltima SWF FLV PlayerPRO za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać paczkę z programem korzystając z odnośnika Eltima SWF FLV PlayerPRO Free Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.