Fresh RAM przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 10 - 2011

fresh-ram Serwis TipRadar opublikował wczoraj wieczorem nową, trzydniową promocję darmowego oprogramowania. Dzięki niej możemy stać się posiadaczami narzędzia do przyspieszania komputera poprzez optymalizację wykorzystania pamięci RAM. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Fresh RAM 5.0.0. Produkt ten został wyceniony na 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 72h od chwili publikacji na witrynie organizatora promocji.

Pamięć RAM to komponent, który w bardzo dużym stopniu wpływa na szybkość i komfort korzystania z komputera. Nadmierne zużycie pamięci operacyjnej i braki w jej rezerwach zawsze odbijają się niekorzystnie na pracy maszyny i mogą być źródłem wielu frustracji. Producent programu Fresh RAM oferuje nam możliwość przyspieszenia komputera bez potrzeby dokupowania dodatkowych kości pamięci.

Fresh RAM to proste w użycie narzędzie, które pozwoli w kilka chwil przyspieszyć działanie komputera. Zasada działania programu opiera się na optymalizacji pamięci RAM używanej przez uruchomione w komputerze programy.

Aplikacja została wyposażona w algorytmy analizujące aktualne zużycie pamięci i dokonujące optymalizacji w jak najbardziej efektywny sposób. Fresh RAM został wyposażony w kilka schematów optymalizacji w zależności od tego, jakie wyniki chcemy uzyskać. Oprócz tego produkt ten został wyposażony w dynamiczne wykresy pozwalające na śledzenie bieżącego zużycia zasobów systemowych.

Jak zdobyć Fresh RAM za darmo?

Wystarczy pobrać paczkę z instrukcjami aktywacyjnymi dostępną pod odnośnikiem Download activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.