GOTD: 4Media Video Editor 2 za darmo

Dodał: admin marzec - 14 - 2011

4Media-video-editor2 Nowy tydzień w serwisie GOTD rozpoczyna się od promocji dającej nam szansę na uzyskanie programu służącego do prostej edycji plików wideo. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 4Media Video Editor w wersji 2. Zakup produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 15 marca, do godz. 9:00 rano.

Producent oprogramowania, firma 4Media Software, była współorganizatorem już kilku promocji swoich narzędzi do edycji i konwersji plików wideo. Przedmiotem dzisiejszej jest program 4Media Video Editor 2 służący do szybkiego wykonania prostej edycji plików wideo.

Przez prostą edycję rozumiem tutaj tak podstawowe czynności jak łączenie kilku plików – nawet tych zapisanych w różnych formatach, przycinanie klipów czy ich dzielenie przy użyciu kryterium wielkości pliku wyjściowego lub czasu trwania.

4Media Video Editor 2 został wyposażony również we wbudowany odtwarzacz plików wideo pozwalający na dokonywanie podglądu w czasie rzeczywistym. Narzędzie posiada także moduł pozwalający na wzbogacenie łączonych segmentów o efekty przejść między nimi.

4Media Video Editor 2 wymaga do swojego działania systemu operacyjnego Windows  XP  co najmniej w wersji SP2 , Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.4 MB.

Jak zdobyć 4Media Video Editor 2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.