GOTD: All My Movies 6.3 za darmo

Dodał: admin marzec - 1 - 2011

all-my-movies Ciekawi co na dziś przygotowali nam administratorzy GOTD? Na dobry początek nowego miesiąca opublikowana została promocja pozwalająca na zdobycie oprogramowania do katalogowania zbiorów filmów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu All My Movies w wersji 6.3. Produkt ten został wyceniony przez firmę Bolide Software na 45$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas na skorzystanie z oferty jest ograniczony: tylko do jutra – 2 marca, do godz. 9:00 rano.

All My Movies 6.3 to program będący menadżerem posiadanej przez nas kolekcji filmów. Aplikacja ta pozwoli rozwiązać problem szybkiego zapanowania nad własną kolekcją,  nękający często posiadaczy większych zbiorów.  Dzięki All My Movies 6.3 zyskamy szybki dostęp bazy danych naszych filmów z wygodnymi opcjami przeszukiwania i przeglądania szczegółowych informacji o każdym filmie.

All My Movies 6.3 pozwala na katalogowanie wszelkiego typu filmów – począwszy od plików wideo (AVI, MKV i inne) , poprzez Blu-rays, DVDs, CDs, a skończywszy na kasetach VHS. Istotnym ułatwieniem dla użytkownika programu jest brak potrzeby żmudnego wklepywania szczegółowych informacji o każdym z elementów kolekcji. Produkt ten potrafi bowiem połączyć się z Internetem i pobrać wszystkie dane dotyczące naszych filmów.

All My Movies 6.3 został wyposażony w możliwość szczegółowego przeszukiwania bazy, a także generowania i drukowania raprotów dotyczących całej kolekcji oraz jej poszczególnych elementów. Znajdziemy tu również opcję pozwalającą na eksport danych.

Jak zdobyć All My Movies 6.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.