GOTD: Audio Speed Changer Pro 1.3 za darmo

Dodał: admin marzec - 19 - 2011

audio-speed-changer-pro Co ciekawego przygotowali nam administratorzy GOTD na sobotę? Dziś do wzięcia kolejny z programów firmy SuperUtilis, lubiącej promować swoje produkty właśnie w ten sposób. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Audio Speed Changer Pro w wersji 1.3, służącego do zmiany szybkości odtwarzania plików dźwiękowych. Standardowo produkt ten oferowany jest w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 20 marca, do godz. 9:00 rano.

Audio Speed Changer Pro to program, dzięki któremu możemy przyspieszyć pliki dźwiękowe bez zmiany wysokości tonu. Aplikacja ta została przygotowana przede wszystkim z myślą o przyspieszaniu takich nagrań jak audiobooki czy podcasty, ale może być również z powodzeniem wykorzystana do innych zastosowań.

Producent narzędzia Audio Speed Changer Pro wskazuje, że został on wposażony w funkcję przetwarzania wsadowego oraz bardzo prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu przetwarzanie plików audio jest bardzo łatwe, szybkie i odbywa się całkowicie automatycznie.

Z pomocą Audio Speed Changer Pro możemy również indywidualnie dopasować ustawienia przetwarzania każdego pliku z listy. Program pozwala na ustawienie takich parametrów jak tempo, wysokość tonu czy prędkość odtwarzania pliku.

Wynikiem pracy aplikacji mogą być pliki w formatach MP3, OGG, WAV/PCM, AAC/MP4. Pliki te dadzą się więc odtwarzać zarówno na komputerach PC jak i urządzeniach przenośnych posiadających funkcję odtwarzania dźwięku.

Audio Speed Changer Pro posiada także funkcje pozwalające na definiowanie tagów konwertowanych plików, przetwarzanie ścieżki dźwiękowej do standardu mono czy normalizację dźwięku. Aplikacja obsługuje technologię „przeciągnij i upuść” oraz może integrować się z powłoką systemową, dzięki czemu korzystanie z narzędzia jest jeszcze prostsze.

Audio Speed Changer Pro może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.20MB. Producent udostępnia to narzędzie również w wersji przenośnej.

Jak zdobyć Audio Speed Changer Pro 1.3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Wersja przenośna

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.