GOTD: Bamboo File Sync and Backup Pro za darmo

Dodał: admin marzec - 8 - 2011

Bamboo-File-Sync-Backup Dzisiejszy przegląd promocji tradycyjnie już zaczynamy od serwisu GOTD. Co na dziś przygotowali nam jego administratorzy? Do wzięcia jest narzędzie służące do automatycznej synchronizacji i wykonywania kopii zapasowych wybranych plików i folderów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Bamboo File Sync and Backup Pro. Firma Haxar Limited wyceniła swoje dzieło na 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 9 marca, do godz. 9:00 rano.

Bamboo File Sync and Backup Pro jest programem, który automatycznie kopiuje, usuwa i porównuje pliki oraz kopie zapasowe zgromadzone na urządzeniach do przechowywania danych takich jak dyski twarde, pamięć flash, dyski sieciowe, dyski przenośne, NAS itd.

Taka funkcjonalność Bamboo File Sync and Backup Pro sprawia, że z pewnością spodoba się on osobom pracującym często na kilku różnych komputerach, przez co zmuszone są one do żmudnego kopiowania i monitorowania aktualnych wersji plików nad którymi pracują. Aplikacja ta wykona automatycznie całą tą niewdzięczną pracę oszczędzając cenny czas i nerwy.

Pierwszym nasuwającym się zastosowaniem produktu jest synchronizacja dokumentów biurowych nad którymi pracujemy na kilku komputerach. Oprócz tego Bamboo File Sync and Backup Pro może przydać się podczas aktualizacji multimedialnych urządzeń przenośnych takich jak np. odtwarzacze MP3 czy MP4, telefony komórkowe, smartfony itd.

Jak zapewnia producent, aplikacja ta została zaprojektowana w ten sposób by jej obsługa była łatwa i szybka, a czas zaoszczędzony na ręcznym porównywaniu plików nie został ponownie stracony przy nauce korzystania z tego programu.

Bamboo File Sync and Backup Pro może pracować pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista, oraz Windows 7. Rozmiar pliku instalacyjnego to 3.81 MB.

Jak zdobyć Bamboo File Sync and Backup Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.