GOTD: Crystal Office za darmo

Dodał: admin marzec - 30 - 2011

crystal-office-modul-notepro Dzisiejsza promocja GOTD dotyczy  bezpłatnego oprogramowania biurowego. Promocja ta jest bowiem organizowana wspólnie z firmą Crystal Office Systems i pozwala na zdobycie pakietu biurowego będącego produktem tejże firmy. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Crystal Office. Standardowo produkt ten jest oferowany w sprzedaży w cenie 35$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie tej aplikacji mają czas jedynie do jutra – 31 marca, do godz. 9:00 rano.

Crystal Office to – według zapewnień producenta – pakiet niezbędnych programów biurowych, które przydadzą się każdemu użytkownikowi domowemu i biznesowemu. Dzięki temu produktowi wszelkie czynności biurowe będziemy mogli odtąd wykonywać szybciej i efektywniej. Produkt Crystal Office pozwoli nam na tworzenie i edycje dokumentów z elementami graficznymi, tworzenie raportów, listów oraz stron www. Zyskamy również możliwość edycji i tworzenia arkuszy kalkulacyjnych. Z kolei stałą kontrolę nad zaplanowanymi zadaniami ułatwi nam wbudowany w pakiet planner. Crystal Office Systems zapewnia, że ich produkt pozwoli nam również na otwieranie i edycję plików utworzonych przy pomocy pakietu Microsoft Office.

W skład pakietu Crystal Office wchodzą następujące programy:

  • NotePro – edytor tekstów pozwalający na tworzenie różnego rodzaju dokumentów i ich zapis w formatach TXT, RTF, HTML, oraz Word
  • DayMate – wygodny i elastyczny planner pozwalający na zaplanowanie zdarzeń i ustawienie wyskakujących przypomnień, automatyczne uruchamianie zdefiniowanych aplikacji, sprawdzanie poczty, wysyłanie wiadomości oraz otwieranie określonych stron www.
  • CellPro – prosty w użyciu i funkcjonalny arkusz kalkulacyjny pozwalający na tworzenie i edycję dokumentów o charakterze finansowym i analitycznym oraz posiadającym opcję zapisu plików w formacie Microsoft Excel
  • ChartPro – aplikacja pozwalająca na zarządzanie projektami i dająca możliwość tworzenia oraz wyświetlania projektów przy użyciu struktury WBS.
  • Clip Plus – ceniony i nagradzany moduł rozszerzający możliwości standardowego schowka systemowego i pozwalający na zarządzanie danymi przechowywanymi w tymże schowku

Należy również podkreślić, że producent Crystal Office udostępnił również pakiet dodatkowych słowników dla edytora tekstów, wśród których znajdziemy również polski słownik. Crystal Office do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 27.3 MB.

Jak zdobyć Crystal Office za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.