GOTD: freeTunes 3 za darmo

Dodał: admin marzec - 28 - 2011

freetunes-3 Nowy tydzień na GOTD zaczynamy od promocji kolejnego konwertera – tym razem plików muzycznych. Oferta ta jest efektem współpracy serwisu z niemieckim producentem oprogramowania, firmą Engelmann Media. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu freeTunes w wersji 3.0. Cena produktu oferowanego w standardowej sprzedaży opiewa na 20 euro. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do jutra – 29 marca, do godz. 9:00 rano.

freeTunes to narzędzie, które pozwoli nam przekonwertować posiadane przez nas muzyczne płyty CD i DVD, a także pliki wideo do obecnie najpopularniejszych formatów zapisu plików audio. Zdaniem producenta taki zabieg pozwoli nam na cieszenie się ulubionymi nagraniami bez obaw o uszkodzenie oryginalnego nośnika, a z drugiej strony zapewni bezproblemowe odtwarzanie utworów w przyszłości.

freeTunes pozwala na rippowanie ścieżek dźwiękowych z płyt audio CD oraz video DVD, konwersję plików muzycznych, audiobooków, podcastów, a także wyciąganie ścieżek dźwiękowych z klipów wideo. Wśród formatów wyjściowych konwertowanego materiału do wyboru mamy takie formaty jak MP3, AAC, OGG, WMA & WAV. Producent chwali się, że z pomocą tego narzędzia bez problemów stworzymy dzwonek np. dla urządzenia iPhone.

freeTunes 3 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22.1 MB.

Jak zdobyć freeTunes 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.