GOTD: JetDrive Professional 5 za darmo

Dodał: admin marzec - 15 - 2011

JetDrive_Defrag Dzisiejsza promocja będąca efektem współpracy serwisu GOTD z producentem oprogramowaniem, firmą Abelssoft pozwoli nam zdobyć program służący do defragmentacji partycji i dysków. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja JetDrive Professional w wersji 5. Produkt ten jest oferowany standardowo przez niemieckiego producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Chętni na skorzystanie z oferty jak zwykle maja czas tylko do jutra, 16 marca 2010 r., do godz. 9:00 rano.

JetDrtive Professional 5 można uznać za kolejne narzędzie z dosyć sporej grupy aplikacji do optymalizacji i przyspieszania pracy systemu Windows. Konkretniej rzecz ujmując JetDrive Professional pretenduje do roli ulepszonego odpowiednika systemowego defragmentatora. Oczywiście producent programu na swojej stronie internetowej zachwala produkt, przekonując o szybkości i efektywności defragmentacji dokonanej za pomocą wspomnianej aplikacji, dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu.

Ponadto program ten zawiera funkcję defragmentacji chronionych plików systemowych oraz samego rejestru systemu. JetDrive Professional usunie także niepotrzebne pliki tymczasowe zalegające w folderach systemowych. Warto dodać, że produkt ten oprócz głównej funkcji jaką jest defragmentacja, został wzbogacony także o moduł sprawdzania dysków twardych komputera pod kątem wszelakich błędów.

Przy okazji przypomnę, że podczas poprzedniej promocji tego produktu jeden z czytelników informował, że użycie JetDrive Professional zakończyło się poważną awarią skutkującą niemożliwością uruchomienia systemu. Niestety nie wiem, czy był to jedynie odosobniony przypadek czy może sygnał świadczący o pewnym niedopracowaniu produktu.

JetDrive Professional 5 do działania wymaga systemu operacyjnego Windows XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 28.9 MB.

Jak zdobyć JetDrive Professional 5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.