GOTD: Maple Professional za darmo

Dodał: admin marzec - 17 - 2011

maple-professional Na GOTD znajdziemy dzisiaj promocję oprogramowania pochodzącego od firmy Crystal Office Systems. Producent ten udostępnia nam swój sztandarowy produkt przeznaczony do gromadzenia i przechowywania dokumentów, notatek i innych danych w strukturze drzewa. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Maple Professional. Produkt ten został wyceniony na 31$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do jutra -18 marca, do godz. 9:00 rano.

Maple Professional jest rozbudowaną wersją programu produkcji Crystal Office Systems, działającego jak organizator rożnego rodzaju danych. Dzięki tej aplikacji zyskamy możliwość wygodnego przechowywania informacji takich jak notatki, dokumenty, zdjęcia i obrazki.

Najważniejszym atutem Maple Professional jest oparcie jego systemu organizacji danych o strukturę drzewa. Takie  rozwiązanie sprawia, że każdej informacji możemy przyporządkować odpowiednie miejsce w hierarchii, dzięki czemu dostęp do każdej z nich będzie szybki i wygodny. Aplikacja nie posiada żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o tworzenie gałęzi i podgałęzi.

Producent programu zaimplementował w Maple Professional funkcjonalność pozwalającą na wykonywanie kopii zapasowych przechowywanych w nim danych. Jeżeli obawiamy się czy w posiadanie tych danych nie wejdą osoby niepowołane, program daje nam również możliwość ich zaszyfrowania. Na uwagę zasługuje również integracja z edytorem tekstów Microsoft Word oraz wbudowany w aplikację kalkulator.

Maple Professional może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.5 MB.

Jak zdobyć Maple Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.