GOTD: mediAvatar Video to DVD Converter za darmo

Dodał: admin marzec - 25 - 2011

mediavatar-video-to-dvd-converter W dzisiejszej odsłonie serwis GOTD wraca do oklepanego tematu konwerterów plików wideo. Tym razem będziemy mieli okazję zdobyć jeden z kolejnych programów często obecnej na GOTD marki mediAvatar. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja narzędzia mediAvatar Video to DVD Converter. Firma mediAvatar Software Studio wyceniła ten produkt na 33$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja jest ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie do jutra – 26 marca, do godz. 9:00 rano.

mediAvatar Video to DVD Converter to według słów producenta świetne rozwiązanie dla osób poszukujących łatwego w użyciu i skutecznego programu służącego do szybkiej konwersji plików wideo do postaci filmowych płyt DVD. Aplikacja pozwala zarówno na konwersję plików w standardowej jakości jak i tych w standardzie HD. Po zakończeniu konwersji narzędzie może wypalić gotową płytkę lub zapisać jej obraz w postaci pliku ISO.

mediAvatar Video to DVD Converter pozwoli nam na stworzenie spersonalizowanych menu DVD, cięcie plików wideo, przycinanie wielkości klatki, dodawanie napisów i ścieżek dźwiękowych, wstawienie znaku wodnego, a także dodawanie efektów wideo.

Program obsługuje wiele różnych formatów zapisu plików wideo, taki jak M2TS, MTS, TS, MOV, MP4, MKV, AVI, DivX, XviD, MPG, MPEG, QT, DV, VOB, RM, RMVB, WMV, H.264/AVC, ASF, DAT, FLV, 3GP i inne.

mediAvatar Video to DVD Converter może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP (SP2 lub późniejsze), Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 33MB.

Jak zdobyć mediAvatar Video to DVD Converterza darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.