GOTD: Paragon Partition Manager PE 11 za darmo

Dodał: admin marzec - 23 - 2011

paragon-partition-manager-pers W dzisiejszej odsłonie serwisu GOTD pojawiła się promocja oprogramowania firmy Paragon. Do wzięcia jest jeden z flagowych produktów tej firmy, przeznaczony do partycjonowania dysków. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon Partition Manager Personal Edition w wersji 11. Standardowa cena tego narzędzia to według informacji producenta 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. I tym razem wszyscy chętni na zgarnięcie licencji mają czas jedynie do jutra – 24 marca, do godz. 9:00 rano.

Szybki przegląd archiwum promocji pozwala mi stwierdzić, że ostatnio Paragon Partition Manager gościł na TechnetBlogu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Był on wówczas oferowany w identycznej wersji, jednak liczba promocyjnych licencji była ograniczona. Wynika z tego, że Paragon Partition Manager PE 11 nie jest produktem rozdawanym zbyt często, warto więc korzystać z dzisiejszej okazji ;)

Paragon Partition Manager Personal Edition 11 to jedna z bardziej rozpoznawalnych aplikacji firmy Paragon,  służąca do wykonywania operacji na partycjach. Znajdziemy tu więc tak podstawowe funkcje jak tworzenie,  kopiowanie, formatowanie czy usuwanie partycji. Oczywiście na tym nie kończy się funkcjonalność programu.

Warto wspomnieć chociażby o funkcji Hot Resize, która pozwala na zmianę wielkości partycji bez potrzeby restartowania systemu Windows. Producent programu chwali się również zaimplementowaniem funkcji chroniących nas przed przypadkową utratą danych podczas wykonywania procesu partycjonowania, w razie wystąpienia nieprzewidzianych wydarzeń.

Ponadto na stronie producenta znajdziemy informację o tym, że produkt ten jest w pełni kompatybilny z wszystkimi najnowszymi urządzeniami, więc nie powinien stwarzać żadnych problemów. Na uwagę zasługują również 2 tryby pracy – prosty i zaawansowany, dzięki czemu każdy użytkownik powinien bez trudu posługiwać się tą aplikacją.

Firma Paragon oferuje wsparcie techniczne dla produktu z tej promocji, czas świadczenia tej usługi jest jednak limitowany do czasu trwania promocji ;) Innymi słowy Paragon świadczy usługę wsparcia technicznego do jutra, do godz. 9:00. Kontakt z pomocą techniczną odbywa się poprzez serwis Twitter: http://twitter.com/paragonsoftware

Paragon Partition Manager Personal Edition 11 nie zawiera WinPE. Narzędzie może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Firma Paragon przygotowała również dla użytkowników systemów 64-bitowych. Wielkość pliku instalacyjnego proramu to 104 MB.

Jak zdobyć Paragon Partition Manager  Personal za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Wersja dla systemów 64-bitowych

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.