GOTD: Wavemax Sound Editor za darmo

Dodał: admin marzec - 22 - 2011

wavemax-sound-editor W GOTD znajdziemy dzisiaj promocję program pochodzącego od firmy NITBits Sound. Aplikacja z tej promocji służy do edycji i masteringu plików dźwiękowych. Przedmiotem promocji jest bowiem legalna i darmowa pełna wersja programu Wavemax Sound Editor. Jeżeli ktoś zainteresowany produktem zdecydowałby się na jego zakup na standardowych warunkach, musi liczyć się z wydatkiem 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta tradycyjnie już będzie aktywna do jutra – 23 marca, do godz. 9:00 rano.

Firma NITBits Sound zapewnia, że Wavemax Sound Editor to idealne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących narzędzia do edycji i masteringu plików dźwiękowych. Produkt ten został wyposażony we wszystko, co jest potrzebne do stworzenia nagrań dźwiękowych i płytek Audio CD, wyłączając w to narzędzia do nagrywania, analizy i edycji dźwięku.

Wavemax Sound Editor umożliwia m.in. wielu różnorodnych efektów dźwiękowych wzbogacających i uatrakcyjniających nasze nagrania. Produkt ten został wyposażony we własny moduł pozwalający na rippowanie muzcnych płyt CD. Aplikacja posiada również funkcję pracy w trybie wsadowym, dzięki czemu możemy przetwarzać wiele plików za jednym razem.

Wavemax Sound Editor może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 2000, XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.04 MB.

Jak zdobyć Wavemax Sound Editor za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.