GOTD: XUS Desktop za darmo

Dodał: admin marzec - 5 - 2011

xus-desktop Najnowszą i dedykowaną na sobotę promocją serwisu rozdawniczego GOTD będzie oferta pozwalająca na zdobycie dosyć ciekawej aplikacji będącej menadżerem ikon umieszczonych na pulpicie. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu  XUS Desktop, wyprodukowanego przez firmę EDesksoft. Standardową cenę tego produktu ustalono na poziomie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta zgodnie z tradycją będzie aktywna tylko do jutra – 6 marca, do godz. 9:00 rano.

XUS Desktop to aplikacja będąca menadżerem pozwalającym na zarządzanie ikonami umieszczonymi na pulpicie. Jak zapewniają twórcy tego narzędzia, XUS Desktop pozwoli nam łatwo i szybko zapanować nad wszystkimi ikonami. Dzięki produktowi uporządkujemy zgromadzone na pulpicie ikony w ten sposób, że będzie on wyglądał schludnie i ładnie, a my szybciej odnajdziemy interesujący nas skrót.

XUS Desktop oferuje nam również zupełnie nowy i banalnie prosty w obsłudze system uruchamiania wybranych programów. Autorzy produktu chwalą się, że XUS Desktop jest świetnym rozwiązaniem dla osób zmęczonych ciągłym poszukiwaniem konkretnego elementu w bezładnym skupisku ikon na pulpicie.

Najważniejsze cechy XUS Desktop:

  • w łatwy sposób porządkuje ikon na pulpicie
  • posiada rozwiązania pozwalające na szybkie uruchamianie programów
  • upraszcza pracę z komputem
  • oferuje szereg przydatnych i użytecznych funkcji
  • pozwala na rozwiązanie problemu zbyt dużej liczby ikon na pulpicie

Jak zdobyć XUS Desktop za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.