Internet Cell Boost Premium przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 24 - 2011

internet-cell-boost-premium Podczas wczorajszego wieczoru serwis Tipradar opublikował nową 72-godzinną promocję będącą efektem współpracy ze znaną nam już firmą Reohix (producentem m.in. Fresh Ram czy Platinum Guard). Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu do optymalizacji ustawień dotyczących połączenia z internetem – Internet Cell Boost Premium. Standardowo produkt ten jest dostępny w sprzedaży w cenie 7$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora – do wieczora 26 marca.

Internet Cell Boost Premium jest programem stworzonym głównie z myślą o użytkownikach starszych systemów operacyjnych, tj. przede wszystkim Windows XP. Podczas tworzenia tego systemu programiści dołożyli starań, by był on wstępnie skonfigurowany tak, by optymalnie wykorzystywać możliwości ówczesnych łącz internetowych. Zauważmy jednak, że premiera Windows XP miała miejsce ponad dekadę temu i przez ten czas możliwości łącz poszły mocno do przodu.

Z tego też powodu przygotowano Internet Cell Boost Premium, który pomoże nam łatwo i bezboleśnie dopasować wszelkie ustawienia mające wpływ na korzystanie z Internetu. Aplikacja pozwala na optymalizację ustawień dotyczących takich typów łącz jak DSL, internet kablowy, internet satelitarny, GPRS, UMTS, HSDPA, WiMax, dostęp wdzwaniany, ISDN.

Najważniejsze cechy programu Internet Cell Boost Premium:

  • optymalizacja MTU, MSS, RWIN
  • dopasowanie pasma zarezerwowanego dla QoS
  • optymalizacja zaawansowanych ustawień internetowych
  • optymalizacja sieci lokalnej
  • optymalizacja Mozilli Firefox
  • optymalizacja Microsoft Internet Explorer
  • inteligentna automatyczna optymalizacja
  • monitor sieci i połączeń internetowych

Internet Cell Boost Premium został przeznaczony do pracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows Server 2003, XP.

Jak zdobyć Internet Cell Boost Premium za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skorzystać z odnośnika Activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony by pobrać paczkę z instrukcją aktywacji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.