IOBit Protected Folder za darmo

Dodał: admin marzec - 19 - 2011

iobit-protected-folder Niedawno miała miejsce premiera finalnej wersji programu IOBit Smart Defrag 2. Tymczasem w ofercie firmy IOBit znajdziemy jeszcze inne produkty znajdujące się w fazie beta testów. Jednym z nich jest IOBit Protected Folder, w wersji  Beta 3 udostępniony całkowicie za darmo w legalnej pełnej wersji. W chwili obecnej produkt ten posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Według informacji widniejących na stronie pobierania finalna wersja programu będzie oferowana w cenie 20$. Data oficjalnej premiery narzędzia nie jest znana.

IOBit Protected Folder to narzędzie zaprojektowane do zabezpieczenia plików i folderów przed niepowołanym dostępem ze strony osób trzecich. Dzięki użyciu tego narzędzia będziemy mogli zabezpieczyć hasłem wybrane przez nas dane. Program działa jak swoista sekretne pudełko, na które wystarczy przeciągnąć poszczególne pliki i foldery by przestały być dostępne dla innych osób. Jak podaje producent, aplikacja ta to idealne rozwiązanie dla osób obawiających się nieautoryzowanego dostępu, kradzieży lub wycieków ważnych danych.

Firma IOBit zapewnia, że IOBit Protected Folder jest narzędziem ekstremalnie prostym w obsłudze i maksymalnie przyjaznym każdemu użytkownikowi. Cała jego obsługa sprowadza się do wspomnianego wcześniej przeciągnięcia wybranych danych na okno programu.

IOBit Protected Folder został zaprojektowany do pracy na systemach operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.13 MB. Aktualna kompilacja narzędzia pochodzi z 16 marca 2011 r.

Jak zdobyć IOBit Protected Folder za darmo?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny udostępniony przez producenta na stronie MajorGeeks.

Plik instalacyjny


4 komentarze to “IOBit Protected Folder za darmo”

 1. Xani pisze:

  Napiszę tak, zabezpieczenia plików i folderów jeszcze nigdy nie było tak proste. :)

  Pozdrawiam

 2. yogi pisze:

  Program jest po polsku, super schowek.

 3. Anonim pisze:

  za darmo…? na 10 uruchomień:D b;leeee

 4. admin pisze:

  proszę zauważyć, że to jest wpis z marca i okres beta testów został już zakończony, a produkt jest już dostępny w normalnej, finalnej wersji.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.