IObit Smart Defrag 2 za darmo

Dodał: admin marzec - 18 - 2011

iobit-smart-defrag2 Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników oprogramowania firmy IObit. Producent ten zakończył już pracę nad drugą wersją swojego bardzo dobrego narzędzia do szybkiej defragmentacji dysków i partycji. Dzisiaj ma miejsce premiera odświeżonej aplikacji. Co ważne IObit zdecydował się rozprowadzać swój produkt na licencji freeware, co oznacza, że każdy zainteresowany może mieć IObit Smart Defrag 2 w legalnej pełnej wersji bez ponoszenia żadnych opłat i czekania na odpowiednią promocję. Produkt posiada polską wersję językową.

IObit Smart Defrag 2 to bardzo dobrze oceniane narzędzie do przeprowadzania defragmentacji dysków i partycji. Przez niektórych uważane jest nawet za najlepsze narzędzie tego typu oferowane całkowicie za darmo. Co wpływa na taką opinię?

Przede wszystkim prostota i skuteczność działania. IObit Smart Defrag 2 został zaprojektowany tak, by jego obsługa nie sprawiała nikomu najmniejszych trudności. Użytkownicy poprzedniej wersji programu zauważą, że w nowej wersji zmianie uległ interfejs użytkownika. Choć wygląda on nieco inaczej, producent zapewnia, że jest on co najmniej tak samo prosty w obsłudze i wygodny jak poprzedni.

Istotną cechą IObit Smart Defrag 2 jest również szybkość jego działania. Firma IObit deklaruje, że program ten jest najszybszym narzędziem do wykonywania defragmentacji. Aplikacja została również wyposażona w zaawansowane mechanizmy gwarantujące skuteczność jej działania. W nowej wersji wprowadzono kolejną bardzo zaawansowaną funkcjonalność: boot-time defrag, czyli defragmentacja podczas bootowania systemu. Zabieg ten ma na celu bezpieczną defragmentację ważnych plików systemowych, których nie da się defragmentować po załadowaniu systemu. Chodzi tu o takie dane jak plik stronnicowania, hibernacji, MFT i inne pliki systemowe. Inżynierowie IObit zapewniają, że niewiele programu na rynku posiada taką funkcjonalność.

IObit Smart Defrag 2 wprowadzono również kilka mniejszych zmian mających na celu dalsze usprawnienie pracy programu. Chodzi tu m.in. o dalszy rozwój silnika defragmentującego.

IObit Smart Defrag 2 został zaprojektowany z myślą o pracy na systemach operacyjnych Windows 7, Vista, XP oraz Windows 2000. Wielkość pliku instalacyjnego to ok. 6MB.

Więcej o produkcie na stronie producenta.

Jak zdobyć IObit Smart Defrag 2?

Wystarczy pobrać plik instalacyjny z witryny producenta. Poniżej bezpośredni link do pobierania. Plik instalacyjny w języku polskim.

Pobierz program


1 komentarz to “IObit Smart Defrag 2 za darmo”

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.