NeoDownloader przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 26 - 2011

neowise-neodownloader Jeszcze wczoraj administratorzy serwisu Tipradar opublikowali kolejną 72-godzinną promocję będącą efektem ich współpracy z firmą Neowise Software i pozwalającą na nabycie narzędzia do hurtowego pobierania multimediów ze stron www. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu NeoDownloader. Autorzy aplikacji wyceniają swój produkt na 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora promocji – do wieczora 28 marca.

NeoDownloader jest programem przeznaczonym dla osób często pobierających różne treści multimedialne zamieszczane na witrynach internetowych. Przeróżne serwisy zamieszczają często tysiące zdjęć, plików muzycznych i wideo. Zazwyczaj nie będzie dla nas stanowić większego problemu pobranie pojedynczego pliku multimedialnego. Sytuacja komplikuje się gdy chcemy za jednym zamachem pobrać np. wszystkie zdjęcia zgromadzone w danym serwisie.

W takim przypadku z pomocą przychodzi nam właśnie NeoDownloader. Produkt ten potrafi szybko pobrać hurtowe ilości zdjęć, filmów czy plików muzycznych. Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy tylko przeciągnąć na odpowiednie pole programu link do interesującej nas strony internetowej, a aplikacja automatycznie przeskanuje dany serwis pod kątem wybranego przez nas rodzaju danych i niezwłocznie przystąpi do pobierania interesujących nas treści.

NeoDownloader pozwala również na natychmiastowy podgląd pobranych pliku i – w razie potrzeby – na skasowanie niepożądanych treści. Pracę z programem ułatwi nam także wbudowany moduł do podglądu plików graficznych oraz odtwarzacz plików multimedialnych. NeoDownloader pozwala na pobieranie plików ze stron zabezpieczonych hasłem oraz na zaawansowane filtrowania pobieranych treści.

Jak zdobyć NeoDownloader za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skorzystać z odnośnika Download the special version built for Tipradar.com umieszczonym w dolnej części strony by pobrać paczkę z instrukcją aktywacji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.