Panda Internet Security 2011 na pół roku za darmo

Dodał: admin marzec - 29 - 2011

panda-internet-security-2011 Z niecierpliwością czekacie na kolejną promocję oprogramowania antywirusowego? Macie szczęście, bo właśnie trafiła się dosyć ciekawa promocja znanego nam już pakietu zabezpieczającego od firmy Panda. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji Panda Internet Security 2011 aż przez pół roku. Standardowa cena zakupu tego pakietu wraz z roczną licencją opiewa na 130zł. Standardowo programy Pandy posiadają interfejs w polskiej wersji językowej, ale niestety nie wiem czy tak też jest w tym przypadku – musicie sprawdzić to sami.

Na wstępie warto zauważyć, że promocja programu Panda Internet Security 2011 organizowana jest przez hiszpański oddział firmy Panda w porozumieniu z gigantem branży finansowej i ubezpieczeniowej – firmą Allianz i skierowany jest właśnie do jego klientów.

Panda Internet Security 2011 jest pakietem zabezpieczającym stanowiącym kompleksową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Produkt ten zapewnia ochronę przed zagrożeniami takimi jak wirusy, oprogramowanie szpiegujące, rootkity, hakerzy, oszustwa internetowe, kradzież tożsamości, oraz zagrożeniami innego typu.

Według zapewnień producenta korzystanie z pakietu pozwoli nam bezpiecznie korzystać z zasobów Internetu. Dzięki temu programowi bez ryzyka możemy robić zakupy w Internecie oraz korzystać z bankowości elektronicznej. Produkt ten wyposażony został również w moduł ochrony przed spamem. Znajdziemy tu także narzędzie Panda Safe Browser, które umożliwi bezpieczne przeglądanie stron internetowych i ochroni naszą prywatność podczas korzystania z zasobów sieci. Bezpieczne surfowanie w Internecie dzieciom umożliwi z kolei moduł kontroli rodzicielskiej.

Jak zdobyć Panda Internet Security 2011 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu. Prawdopodobnie nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych rejestracji.
UWAGA! Na stronie znajdziemy również program Panda Antivirus Pro 2011 oferowany w promocji o analogicznych warunkach.

Strona promocji


3 komentarze to “Panda Internet Security 2011 na pół roku za darmo”

 1. pawlo1 pisze:

  Ja zainstalowałem wersję promocyjną, która była po angielsku, zaaktywowałem, skopiowałem dane do aktywacji, odinstalowałem, ściągnąłem polską wersję trial i ponownie zaaktywowałem, licencja ważna do 25.09.2011r

 2. Mkuzyn pisze:

  witaj pawlo1
  Podziel się i powiedz jakie trzeba dane skopiować?

 3. hamster pisze:

  wiesz co ja widziałem dokładną instrukcję na FB Pandy i tam też była promocja, że jak klikniesz Lubię to! to masz półroczną licencję

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.