Raize Video to Flash Converter przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 25 - 2011

raizemedia-flash-video-converter Powoli tradycją staje się już przedstawianie kolejnych 3-dniowych promocji publikowanych w serwisie Tipradar. Czas więc napisać o kolejnej, opublikowanej wczoraj wieczorem. Jej przedmiotem jest legalna i darmowa pełna wersja programu Raize Video to Flash Converter, należącego do bardzo dobrze nam znanej kategorii konwerterów wideo. Zainteresowani nabyciem tego produktu na standardowych warunkach powinni liczyć się z wydatkiem 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna przez 72h od chwili publikacji w serwisie organizatora – prawdopodobnie do wieczora 27 marca.

Raize Video to Flash Converter jest prostym w użyciu konwerterem przeznaczonym do przetwarzania plików wideo zapisanych z użyciem popularnej technologii Macromedia Flash, wykorzystywanej przede wszystkim do strumieniowego przesyłania filmów.

Raize Video to Flash Converter pozwoli nam na konwersję klipów wideo w formatach FLV oraz SWF. Wynikiem pracy narzędzia mogą być pliki w tak popularnych formatach jak AVI, DivX, XviD, MPEG, MOV, MPG, MOD, QuickTime, MP4, M4V, 3GP, 3G2, GIF, DV, MJPEG, VOB, WMV, ASF.

Producent zapewnia, że przygotowując narzędzie Raize Video to Flash Converter kierowano się przede wszystkim maksymalną prostotą obsługi i możliwością bezbolesnej konwersji plików flash. Program przetwarzając plik wideo stara się zachować jak najwyższą możliwą jakość tegoż pliku.Aplikacja bezproblemowo działa pod kontrolą systemu Vista.

Jak zdobyć Raize Video to Flash Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skorzystać z odnośnika Activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony by pobrać paczkę z instrukcją aktywacji.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.