Remote Utilities 5 przez 48h za darmo

Dodał: admin marzec - 22 - 2011

remote-utilities Wczoraj w znanym nam już serwisie TipRadar pojawiła się promocja pozwalająca na zdobycie ciekawego narzędzia służącego do zdalnego łączenia się z innymi maszynami – komputerami stacjonarnymi, laptopami, serwerami, itd. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Remote Utilities w wersji 5.0. Standardowa cena produktu w wersji Classic została ustalona na 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 48 godzin od chwili publikacji w serwisie organizatora –  prawdopodobnie do wieczora 23 marca.

Remote Utilities 5 to świetne rozwiązanie dla osób, które często pomagają rodzinie, znajomym, przyjaciołom czy własnym klientom w rozwiązywaniu problemów dotyczących ich komputerów. Program ten okaże się szczególnie pomocny jeżeli komputery będące pod naszą opieką są rozsiane na dużym obszarze i każda interwencja wiąże się z dużymi niedogodnościami.

Dzięki Remote Utilities 5 bez trudu połączymy się z innymi komputerami z zainstalowanymi systemami Windows i szybko wykonamy wymagane czynności. Obsługa programu jest bardzo prosta i – jak wskazuje producent – z jego obsługą powinien poradzić sobie każdy użytkownik.

Do korzystania z Remote Utilities 5 nie jest konieczna znajomość adresu IP czy DNS drugiego komputera. Wystarczy, że znamy identyfikator nadany przez program i już możemy połączyć się z żądanym komputerem. Technologia identyfikatorów pozwala na łączenie się z komputerami schowanymi za zaporą ogniową lub NAT-em. Nie musimy również wykonywać, żadnych dodatkowych prac dotyczących konfiguracji sieci.

Narzędzie składa się z dwóch modułów – modułu serwera instalowanego na komputerze, do którego chcemy zyskać dostęp oraz modułu klienta pozwalającego na połączenie się z drugą maszyną. Pełne bezpieczeństwo zdalnych połączeń gwarantuje użycie silnych algorytmów szyfrujących (2048-bitowy klucz publiczny oraz algorytm AES z 256-bitowym kluczem sesji) certyfikowanych przez Microsoft.

Jak zdobyć Remote Utilities 5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skorzystać z odnośnika Activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony by pobrać paczkę z instrukcją aktywacji.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.