Smart CD Catalog Pro 3 przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 3 - 2011

smart-cd-katalog Niedawno mieliśmy szansę zdobycia oprogramowania do katalogowania filmów, a teraz czas na narzędzie do zarządzania kolekcją płyt CD/DVD. Promocja ta jest wynikiem współpracy serwisu TipRadar oraz producenta oprogramowania, fitmy Abaiko Software. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Smart CD Catalog Pro 3. Standardowa cena tego produktu to 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta będzie aktywna przez 72h od chwili jej publikacji na witrynie organizatora promocji.

Smart CD Catalog Pro 3 to program przeznaczony do zarządzania zbiorami płytek CD oraz DVD. Narzędzie to pozwala na skatalogowanie posiadanej przez nas kolekcji i stworzenie wygodnej komputerowej bazy danych, dzięki której szybko znajdziemy i interesujący nas nośnik i sprawdzimy jego zawartość. Wystarczy więc kilka chwil by znaleźć konkretny plik bez potrzeby żonglowania dziesiątkami płyt i mozolnego sprawdzania zawartości każdego z nich.

Smart CD Catalog Pro 3 pozwala na katalogowanie wszelkiego rodzaju nośników danych. Możemy więc stworzyć bazę, w której zgromadzimy informację nie tylko o płytach CD/DVD, ale także o dyskach twardych, dyskietkach zamontowanych dyskach sieciowych, pamięciach USB, a także wirtualnych dyskach w pamięci RAM.

Narzędzie to pozwoli nam na tworzenie folderów, w których umieścimy konkretne elementy kolekcji, a także dodawanie notatek i komentarzy. Zawartość skatalogowanych nośników możemy przeglądać w sposób analogiczny do przeglądania za pomocą systemowego Eksploratora.

Smart CD Catalog Pro 3 został wyposażony w zaawansowane narzędzia do wyszukiwania wraz z możliwością generowania szczegółowych raportów. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na zarządzanie listą pożyczonych nośników. Program posiada wsparcie dla internetowej bazy CDDB.

Jak zdobyć Smart CD Catalog Pro 3 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z programem wykorzystując umieszczony w dolnej części strony promocyjnej link „Download form Tipradar.com”.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.