StNotepad za darmo

Dodał: admin marzec - 8 - 2011

St-notepad-3_1 Z kolejną darmową promocją oprogramowania ruszył również młodszy serwis rozdawniczy BrotherGiveaway. Jego administratorzy przygotowali dla nas z kolei aplikację służącą do edycji tekstu i będącą ciekawą alternatywą dla systemowego notatnika. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu StNotepad.  Produkt został wyposażony w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta promocyjna została ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie do jutra – 9 marca, do godz. 7:00 rano.

Na rynku oprogramowania komputerowego istnieje dosyć sporo aplikacji pretendujących do miana zamiennika dla ubogiego systemowego edytora tekstów – Notatnika. Skoro więc mamy możliwość wybierania spośród tak szerokiej gamy alternatyw do dlaczego akurat decydować się na StNotepad?

Z opisu udostępnionego przez producenta, wynika że główną zaletą programu StNotepad jest możliwość jego uruchomienia w trybie półprzezroczystym. Zabieg ten ma na celu podniesienie komfortu korzystania z aplikacji oraz podniesienie produktywności.

StNotepad może okazać się świetnym rozwiązaniem np. w razie potrzeby przepisania danych z plików, które nie posiadają możliwości kopiowania tekstu, jak chociażby pliki graficzne czy dokumenty PDF z zablokowaną opcją kopiowania. Korzystając z tradycyjnych rozwiązań użytkownicy są zmuszeni do ciągłego przełączania okien bądź ich zmniejszania w taki sposób by mieć do nich ciągły dostęp. Skorzystanie z narzędzie StNotepad pozwala na uruchomienie okna z materiałem źródłowym w trybie maksymalizacji. Dzięki przezroczystości narzędzia nie ma potrzeby ciągłego przełączania czy zmniejszania okien.

StNotepad został wyposażony w szereg opcji konfiguracyjnych pozwalających na indywidualne dopasowanie ustawień przezroczystości oraz kolorów elementów programu. Ponadto znajdziemy tu również kilka przydatnych opcji pozwalających na jeszcze bardziej wygodną edycję tekstów, jak np. praca w trybie pełnoekranowym, wykrywanie odnośników, konwersja Unicode, powiększanie, podgląd wydruku, wielokrotne cofanie i ponawianie wykonanych czynności czy przenoszenie fragmentu tekstów w trybie „przeciągnij i upuść”.

Program wymaga do pracy zainstalowanego dodatku .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej.

Jak zdobyć StNotepad za darmo?

Wystarczy skorzystać z poniższego odnośnika by pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu. Po instalacji zyskamy możliwość bezpłatnej rejestracji produktu. Jeżeli pojawią się problemy z dostępem do strony rejestracyjnej możemy skorzystać bezpośrednio z formularza rejestracyjnego na stronie producenta.

Paczka z programem

Formularz rejestracji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.