StoreStacker za darmo

Dodał: admin marzec - 2 - 2011

store-stacker Administratorzy serwisu rozdawniczego Brother Giveaway opublikowali nową i bardzo ciekawą promocję. Tym razem przedmiotem promocji jest produkt, który spodoba się pewnie e-biznesmenom – profesjonalny skrypt sklepu internetowego. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja skryptu StoreStacker. Aktualna cena tego produktu oferowanego na stronie producenta to 127$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna do 5 marca, do godz. 7:00 rano.

StoreStacker to skrypt pozwalający na szybkie przygotowanie profesjonalnie wyglądającego sklepu internetowego. Według słów producenta aplikacja ta pozwala na uruchomienie sklepu działającego w oparciu o sprzedaż prowizyjną w programach partnerskich eBay, Amazon, Clickbank, Overstock i wielu innych.

Skrypt sklepu StoreStacker został wyposażony w wiele opcji konfiguracyjnych pozwalające na indywidualne dopasowanie wyglądu naszego sklepu. Znajdziemy tu m.in wsparcie dla tworzenia skategoryzowanych list produktów, tworzenia statycznych stron informacyjnych, a także opcje dodawania filmów.

Produkt został wyposażony również w zestaw profesjonalnych szablonów graficznych oraz w możliwość rozbudowy funkcjonalności serwisu przy pomocy wtyczek i rozszerzeń. Skrypt wymaga do działania  PHP, MYSQL oraz  Zend Optimiser.

Jak zdobyć StoreStacker za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w link StoreStacker Free Download by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.