Vipre Antivirus + Antispyware na 90 dni za darmo

Dodał: admin marzec - 27 - 2011

VIPRE-antivirus-antispyware Po dłuższej przerwie od promocji oprogramowania antywirusowego wreszcie pojawiła się nowa oferta na oprogramowanie tego typu. Tym razem dzięki akcji promocyjnej tureckiego oddziału Vipre możemy zgarnąć legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu Vipre Antivirus + Antispyware przez 90 dni. Zakup rocznej licencji na ten produkt wiąże się z wydatkiem 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych użytkowników – nie tylko dla klientów z Turcji.

Vipre Antivirus + Antispyware to pakiet będący połączeniem programu antywirusowego oraz oprogramowania typu antyspyware. Takie połączenie pozwala na uzyskanie produktu zapewniającego kompleksową ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem wszelkiego typu.

Jak zapewnia producent tego pakietu, największym atutem Vipre Antivirus + Antispyware jest jego lekkość i niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Dzięki temu mamy pewność, że produkt ten będzie działał szybko i efektywnie nie spowalniając w istotny sposób działania całego komputera.

Vipre Antivirus + Antispyware został wyposażony w moduł monitora chroniącego komputer w czasie rzeczywistym analizując wszelkie uruchamiane procesy i niezwłocznie blokującym wszelkie szkodliwe kody.  Produkt ten posiada również moduł ochrony poczty elektronicznej  skanujący pocztę przychodzącą i wychodzącą i współpracujący z najpopularniejszymi klientami poczty elektronicznej, jak Thunderbird, IncrediMail, Eudora itd.

Jak zdobyć klucz dla Vipre Antivirus + Antispyware za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Wiadomość z kluczem licencyjnym oraz odsyłaczem do pobrania programu powinna zostać przesłana w ciągu 24 godzin od rejestracji. Powinniśmy uzbroić się w cierpliwość ponieważ wysyłka kluczy odbywa się ręcznie.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.