Virtual Audio Streaming przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 4 - 2011

virtual-audio-streaming 3-dniowe promocje oprogramowania powoli stają się już tradycją serwisu TipRadar. W dniu dzisiejszym została opublikowana kolejna promocja będąca owocem współpracy wspomnianej witryny z producentem oprogramowania ShiningMorning Software. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Virtual Audio Streaming. Skorzystanie z tej oferty pozwoli nam zatrzymać w portfelu równowartość 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji na witrynie organizatora promocji.

Virtual Audio Streaming jest narzędziem wirtualizacyjnym symulującym obecność dodatkowej karty dźwiękowej. Program ten podczas instalacji tworzy więc wirtualną kartę dźwiękową widoczną dla systemu jako normalne, fizyczne urządzenie tego typu.

Zasada działania aplikacji na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco abstrakcyjna. Virtual Audio Streaming jest narzędziem, które przyda się nie tyko zaawansowanym użytkownikom komputera, ale również tym mniej obeznanym. Do czego może przydać się takie narzędzie? Oto dwa najważniejsze zastosowania produktu:

  • transmisja dźwięków – dzięki programowi możemy odtwarzać dowolne pliki muzyczne i transmitować je za pośrednictwem serwisów takich jak np. justin.tv lub programów jak np. Skype, tak jakby pochodziły one z fizycznego mikrofonu
  • nagrywanie wszystkich dźwięków odtwarzanych przez komputer – Virtual Audio Streaming potrafi nagrać dźwięki z wszystkich aplikacji. Możemy więc nagrywać rozmowy na Skype, ścieżki dźwiękowe z odtwarzanych filmów, strumienie z radia internetowego oraz muzykę zabezpieczoną DRM.
  • przekazywanie dźwięku  jednej aplikacji do drugiej za pośrednictwem wirtualnego kabla – program pozwala na przekierowanie dźwięku emitowanego w jednej aplikacji do innej, tak jakby były one połączone wirtualnym przewodem.

Jak zdobyć pełną wersję Virtual Audio Streaming za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać paczkę z instrukcją aktywacji. Paczkę pobieramy za pomocą odnośnika Download Activation instructions from Tipradar.com umieszczonego w dolnej części strony. Znajdziemy tam również odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.