Volcon przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 13 - 2011

volcon Wczoraj wieczorem opublikowano w serwisie TipRadar kolejną 3-dniową promocję oprogramowania. Tym razem administratorzy nawiązali współpracę z firmą Axorit, czego wynikiem jest możliwość nabycia programu do wygodnego zarządzania poziomem głośności. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Volcon. Autor produktu wycenił swoje dzieło na 10$ i w takiej cenie jest ono oferowane standardowo. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna przez 72h od chwili publikacji na witrynie organizatora, czyli mniej więcej do wieczora 15 marca.

Volcon jest prostą aplikacją działającą w zasobniku systemowym i pozwalającą na wygodne kontrolowanie poziomu głośności za pomocą klawiatury lub myszki przy użyciu kółka przewijania. Głównym powodem stworzenia tego programu była chęć wypełnienia luki pozostawionej przez twórców systemów Windows dotyczącej braku funkcji pozwalających na wygodną zmianę głośności.

Działanie programu Volcon jest bardzo proste. Wystarczy wywołać z klawiatury zdefiniowany skrót klawiaturowy by szybko zmienić poziom głośności. Możemy również wcisnąć kombinację klawiszy Ctrl+Alt i pokręcić kółkiem myszki by dostosować głośność do satysfakcjonującego nas poziomu. Tak sposób manipulacji głośnością jest szczególnie przydatny gdy np. potrzeba szybko wyciszyć dźwięków lub zwiększyć jego głośność, a nie ma czasu na grzebanie w ustawieniach systemu.

W Volcon zaimplementowano kilka wersji językowych. Wśród nich brakuje jednak ciągle naszego rodzimego języka. Przeglądając historię zmian możemy zauważyć, że autorzy systematycznie dodają nowe wersje językowe, być może więc wkrótce doczekamy się i polskiej.

Jak zdobyć Volcon za darmo?

Wystarczy pobrać paczkę z instrukcjami aktywacyjnymi dostępną pod odnośnikiem Download activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony promocji.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać bezpośrednio ze strony producenta.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.